Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meg sosem csinaltam rantotthus...

Meg sosem csinaltam rantotthust,de most ugy vagyok vele ,hogy megprobalnam. Mi kell hozza,hogyan kell es melyik hus a legjobb hozza,comb,karaj,tarja? Es mivel jobb rizs v krumplival? Mielott barki leszolna :24F.Danke shön.

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 03:44
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Karajjal próbálkozzál elsőként. Kérjed szeletelve.

Megmosod, megszárítgatod. Húsklopfolód van? Azzal meg kell csapkodni, ha rám hallgatsz, előtte beborítod folpackkal, hogy ne fröcsögjön szanaszéjjel.

A karajnak a széleit bevagdosod, főleg ott, ahol az a vékony fehér réteg van, különben felkunkorodik sütés közben.

Só - kicsit állni hagyod -, liszt, felvert tojás, morzsa.

Forró olajba teszed; az olaj akkor forró, hogy ha beleteszel egy csipetnyi morzsát és az sisteregni kezd.

1-2 perc után vedd le a hőfokot, tegyél a serpenyőre egy fedelet, ha szépen megsült, megfordíthatod, és erősebb lángon fedő nélkül a másik oldalát is pirosra sütöd. (Azért kell ez a módszer, mert ha mindkét oldalát hirtelen sütöd, akkor kívül szép lesz, de belül esetleg nyers marad)

Én krumplival szeretem, de izlés kérdése

2021. febr. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább csirkemellel kezdenék. Kérd még az eladót, hogy vágja vékonyabb szeletekre, ha te nem bírod. A csirkemellet nem kell klopfolni!! Bő olajban süsd.
2021. febr. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Na igen, a csirkemell egyszerűbb. De az nem szerepelt a kérdező felsorolásában. (első voltam)
2021. febr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd már, legalább próbálkozik :-)
2021. febr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Miért lettünk lepontozva, amikor segítünk?!
2021. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
#6, én sem értem ezeket a lepontozásokat, lassan kezd elmenni a kedvem attól is, hogy a billentyűt püföljem
2021. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A ti válaszaitokat legalább nem törölték.

De attól még google a barátod.

2021. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!