Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez jó ötlet vacsorára?

Ez jó ötlet vacsorára?

Figyelt kérdés

Összekevernék fél kiló túrót egy tojással, annyi liszttel amennyi összefogja, sóznám-fűszerezném és sütőben kisütném. Ez működhet, vagy inkább ne pocsékoljam el a hozzávalókat?

Serpenyőben már készítettem kis pogácsákat, de most inkább egybe sütném, mint egy fasírtot.


2021. febr. 24. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanuló lecke, próbáld meg.
2021. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Fhu hát én nem tudom elképzelni hogy mi jó sülhet ki ebből, de egy próbát mindenképpen megér. Kérlek írd majd meg hogy milyen lett, kíváncsi vagyok
2021. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lisztet csak mutatóba javaslom, és ne hengerbe süsd, mint egy fasírtot, hanem kilapítva, mint egy lepényt.
2021. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen receptem, ennek nagyon finom könnyű lesz a tésztája - szerintem sósan is elkészítheted:


[link]


fél kiló túróhoz két tojást és 25 deka lisztet használ, meg sütőport.


Nem muszáj kiszaggatni, bár szerintem finomabb úgy, mert több "széle" van. :-D Én a helyedben tennék bele aprított hagymát, esetleg snidlinget vagy más zöldfűszert is.

2021. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

És igen, csatlakozva a #3-hoz: ha egyeben sütöd, mindenképpen laposan!


Ha úgy akarnád, mint a stefánia fasírtot (pl. őzgerincben), szerintem nem sül át, nyers marad a közepe.

2021. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Igen
2021. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül egy kis zsírt kevertem még hozzá, sót, borsot, zöldfűszereket, vöröshagymát és két lapos lepényként kisütöttem. Legközelebb formába teszem, de így is finom volt, és a fele elég egy embernek.
2021. febr. 24. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Huh ez tök jól hangzik, szerintem ki is próbálom :D Milyen fantázianevet adnál neki? :D
2021. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem neveztem el:) Tulajdonképpen egy sima túrós krémalap lett, csak édes helyett sós irányba vittem el. Legközelebb snidling is megy bele, szerintem finom vele.
2021. márc. 4. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Király, köszi szépen :D
2021. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!