Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerűen elkészíthető...

Milyen egyszerűen elkészíthető, tartalmas ebédet szoktatok vinni a munkahelyre?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Párolt rizs + csmell (most nem írok le 80 receptet, de ez együtt 20-25 perc).

Bácskai rizseshús.

Jó tömény frankfurti leves.

Cézár Salátát is szoktam vinni, de külön kis üvegben viszem az öntetet, nehogy megszottyanjon a levél.

Bármilyen főzelék.

Paprikás krumpli savanyú ubival.

2021. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szendvicset szoktam vinni, tökélyre fejlesztettem a szendvicskészítői tudományomat. Nem felvágottat, hanem sült húst, pástétomot, szószt, tojást és rengeteg zöldséget pakolok bele. Emellé néha egy bögre levest is viszek, pl. tojáslevest, paradicsomlevest, vagy a hétvégi húsleves maradékát.
2021. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es! Ez is jól hangzik. A pástétom és a szószok receptjei érdekelnének. Milyen zöldséget teszel bele ilyenkor télen?
2021. febr. 26. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Tejszínes vagy paradicsomos tészta egyéb egyszerű összetevőkkel.(hús,gomba,sajt, bacon, brokkoli stb..)

Csirkemell párolt zöldség.

Spenót, tükörtojás.

Sült hús rizs , saláta,zöldségköret,

Mákos, túrós,krumplis, akármilyenes tészta

Néha félkész kaját,pl lasagne.

Derelye,nudli, gombóc.

Szendvics, rántotta, lecsó.

Mondjuk általában én főzök rendesen és azt ,de amiket írtam, gyorsan elkészíthetőek.

2021. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szendvicset szoktam vinni. Általában van benne margarin, valamilyen felvágott, sajt + mellé egy kis dobozkában viszek paprikát, paradicsomot, uborkát. :)
2021. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
4-es: ezek közül mi az, amit munkahelyre viszel ebédnek?????
2021. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

2-es vagyok, pl. ezt a libamájkrémet csináltam meg párszor, egyszer libamájjal, többször csirkemájjal.

[link]


Zöldséget télen jégpcsapretket, zöldpaprikát, hegyes erőspaprikát, pritamin paprikát vagy csírákat teszek bele. Ha sült hús van a szendvicsben, akkor a zöldség káposztasaláta vagy csalamádé.

Maradék sült csirkéből, vagy a levesbe főtt csirkehúsból húskrémet csinálok, mascarpone vagy tejföl, mustár és majonéz, hagyma és bors kerül az aprítóba. Ez pl. paprikával finom számomra.

A sült húsos szendvicshez szósznak pl. sült paprikakrémet teszek, amit kápiából és pritaminból csinálok, ha munkahelyre viszem akkor nem teszek bele fokhagymát.

Csináltam már baconos-tükörtojásos szendvicset is.

Sparos magos bagettba szoktam tenni, félbe vágom úgy könnyebb enni.

2021. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Ezt hogy érted? Nem én vagyok a megszólított válaszoló, de tizedszerre olvasom el a válaszát és nem találok benne semmit, ami arra utalna hogy nem ezt viszi magával melóba.

Mire gondoltál?

2021. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Rengeteg olyan van közte, ami vagy csak frissen jó (pl rántotta9; vagy melegen, amit nem tudom, munkahelyen hogy tudna megoldani.
2021. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Miért csak frissen lenne jó? Én is szoktam néha rántottás szendvicset vinni magammal, hűtve kell tárolni és semmi baja nem lesz. Nálunk van hűtő a konyhában, nyilván ahol nincs ott ez nehezebb ügy...

2021. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!