Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zöldbab főzelék üveges zöldbab...

Zöldbab főzelék üveges zöldbabból?

Figyelt kérdés

Üveges zöldbab van itthon, de még sosem főztem zöldbab főzeléket és azt hittem, hogy ez kell bele és ezt vettem :(

Hogyan tudom magamnak elkészíteni?

17/L


2021. márc. 23. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Elkészíted a rántást, felöntöd a zödlbab levével, kevergetve felforralod, amikor jó az állaga, beleteszed a babot is, összemelegíted, füszerezed és eheted is.

Ha habarással akarod, akkor a bab levét beöntöd egy lábasba, behabarod, amikor besürüsödött, beleteszed a babot és utánízesíted.

2021. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt en ugy szoktam cainalni, hogy az egész konzerv megy az edenybe egy pici ecettel együtt. Amikor felforrt, egy doboz tejföllel kevert habarás bele és kész.
2021. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
ahogy az 1-es is írja, én speciel fokhagymás rántással szoktam csinálni - de ez ízlés kérdése...
2021. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Én az 1-es módszere szerint, de előbb egy fél hagymát megdinsztelve, rántás, zöldbablé majd egy darab füstölt oldalassal felforralva, bele a bab, fűszerek, egyet rottyan és finom.
2021. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Juj de jó! Ez így egyszerű is :)

Köszönöm a válaszokat

2021. márc. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!