Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Újszülött kislánynak látogatni...

Újszülött kislánynak látogatni torta ötletek?

Figyelt kérdés
Itthon sütném

2021. márc. 29. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha tudod hogy milyen tortát szeret az anyukája,apukája akkor olyan íze legyen és dekornak lehet kapni jó kis marcipán figurákat bár nem tudom nyitva van e cukrászda jelenleg mert ott sok a választék ezekből.Én piskóta alapút sütnék amit ha kihűlt betöltenék csoki vagy vanília krémmel(nyilván amit a szülők szeretnek)és a piskóta is olyan ízű lenne amit szeretnek vagy talán Tesco-ban van még marcipán figura.Burkolatnak pedig szintén marcipán lehetne a színe pedig a baba nemén múlna(kék vagy rózsaszín) de persze ha van gyakorlatod bevonásban mert nekem például nem túl sok.Azért remélem tudtam segíteni és jó ötletet adni😉😉
2021. márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Talán egy csokitorta, ki ne szeretné a csokit?! Azt mondjuk nem értem, mi köze hozzá az újszülöttnek, meg hogy kislány. Úgyse ehet belőle. Na jó, persze, tehetsz rá egy ilyesmi figurát.


[link]

2021. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

nekem jobban esne egy könnyedebb torta, valamilyen gyümölcsös krémmel

full csoki torta túl tömény

2021. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem, nem úgy gondoltad hogy az újszülött egyen tortát.... :D

A szülőknek meg lényegében bármilyen tortát, amit csak szeretnek. Én rákérdeznék, ha nem tudom fejből, hogy mit szeretnek, mi a kedvencük.

2021. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen túrótorta esetleg? Gyümölccsel a tetején könnyed, lágy ízvilága van.
2021. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!