Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hasábburgonya tepsiben ?

Hasábburgonya tepsiben ?

Figyelt kérdés

Valaki sütött már bolti gyorsfagyasztott hasábburgonyát tepsibe ? Milyen ugy az ize ?

Nem akarom olajban sütni mivel úgy elég sok olajat felszív. A zácskon olvastam hogy 20 percig süssük tepsibe. Valaki csinalta mar így?



2021. máj. 7. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Jah semmi extra, rakj alá szilikonos sütőpapírt. Amúgy a legegyszerűbb egy dryfryer. Kicsit szárazabb de egyáltalán nem rossz, és nem eszel meg fél liter olajat.
2021. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Airfryerben szoktam én is, teljesen jó úgy.
2021. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ém is AirFryerben sütöm, szerintem nagyon jó így :)
2021. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szoktam tepsiben,sütőpappírral.Kóstolgasd mikor jó,minnél tovább sütöd,annál ropogósabb.
2021. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
13%
Tibi te vagy az?
2021. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
57%

Csak azt a hasábburgonyát lehet sütőben is sütni, amelyiknek a csomagolásán ezt feltüntetik. Neked olyan van. Finom, főleg frissen, szerintem pont olyan, mint az olajban sült.


Mellesleg próbáltam olyat is így sütni, aminek a zacskóján csak olajban sütést írtak. Az kevésbé lett ehető :). Nagyon száraz volt. Úgyhogy valahogy máshogy van előkészítve a sütőben is süthető hasábburgonya.

2021. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

#6

Adnak hozzá valamennyi olajat, nem?

2021. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Tulajdonképpen a sütőben is elkészíthető, az vagy készresütött, vagy elősütött, és csak forró sütőben fel kell forrósítani. Nem nyers burgonya.
2021. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Sütőpapír, 190 fokra előmelegített sütő és kész. 45-50 perc alatt megsül a krumpli. Ha nem nyers, akkor csak fel kell melegíteni.
2021. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Évek óta így csinálom. Én is azt vettem észre, hogy amire nincs ráírva, hogy sütőben elkészíthető, az nem is lesz olyan. Úgy csinálom, ahogy rá van írva, sütő előmelegít és sütőpapíron megsütöm. Szerintem finomabb is, mint olajban.
2021. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!