Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik márkájú Airfryer forró...

Melyik márkájú Airfryer forró levegős fritőzt ajánlanátok? Érdemes a drágábbat venni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Philips Air Fryer, ha mindenképpen forró levegős fritőzt akarsz venni.
2021. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem Philips van, de egy nagyon régi készülék, 7-8 éve megvan biztos, ilyen:

[link]


Szerintem megérte beruházni rá, nagyon jó, sose volt vele semmi gond. Ha egyszer tönkremegy, valószínűleg ismét egy jobb minőségűbe fogok beruházni, mert sokat használom, nekem megéri.

Szerintem attól függ, hogy megéri-e, hogy mennyit használod. Ha csak áll a polcon, mindegy, de ha hetente többször használod, megéri.

2021. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Aminek a közepén forog a lapát. Semmi más többletet nem tud a légkeveréses elektromos sütőhöz képest.
2021. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pont ezen gondolkodtam hogy mivel tudhat többet mint egy elektromos legkevereses sütő? Hisz ugyanazon az elven működik.
2021. jún. 17. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Semmivel. Pont olyan. De egy adag kaját lehet benne csinálni egyszerre, vagyis egyedül élő embernek, mint pl. én, gazdaságosabb, gyorsabb. Ha családom lenne, én sem vettem volna ilyet. De így egymagamnak kényelmes.
2021. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem Lidlos van , anyukamnak meg Delimanos és sokkal nagyobb is, ugyanazt tudja az olcsóbb is nem érdemes dragabbat megvenni.
2021. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!