Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez alapjan a recept alapjan...

Ez alapjan a recept alapjan sutott mar valaki palacsintat?

Figyelt kérdés

[link]



Szerintetek jo igy ?

Eloszor sutnek palacsintat de csak tej van itthon szoda viz nincs!


2021. júl. 20. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit lejjebb görgetsz, akkor van 150 hozzászólás. Azok szerint jó recept.
2021. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Én a HOrvát Ilona alapján csinálom, abban nincs olaj a tésztában.

1 tojáshoz 15 dkg liszt, 3 dl tej, és 1 dl szóda.

De sima víz is mehet...

2021. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ez alapján csinálom, bár én a tej felét ásványvízre cserélem, hogy könnyedebb legyen a tészta.

Szóval alapvetően jó recept a linkelt, de ahogy kitapasztalod magadnak, mi a jó, úgyis fogsz rajta változtatni picit.

2021. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. júl. 20. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, még senki.
2021. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Palacsibta tesztahoz recept? :) En mindig szemre csinalom es nem is gondoltam volna, hogy ilyenre van recept ... nem fikazasbol mondom, de nekem ez valoban uj.


Belevaloknak meg van az oka, hogy mit miert rakunk bele de az aranyok egyaltalan nem olyan fontosak, hogy recept kellene hozza.


Kell egy kupac liszt (nagyjabol latja az ember, hogy mennyi palacsintat akar csinalni) ... rautsz egy tojast es ha nagyon extrat akarsz, akkor hozza adhatsz meg egy sargajat. Kell bele egy csipet so es egy keves cukor vagy vanillias cukor (nem sok, mert akkor odakap a teszta, vagy tul megbarnul) ... ontesz hozza egy keves tejet es egy kis olajat ... ezzel nagyjabol osszekevered, de ilyenkor meg tul suru a teszta ... ezt a suruseget kell a megfelelo allagura higitani a szodaval. Ne legyen se tul folyos, sem tul suru a teszta. Es mar sutheted is.


Mivel a tesztaban mar van olaj, ezert a palacsinta sutot nem is kell nagyon kiolahozni a suteshez es nem szabad tul nagy langon csinalni ... ennyi az egesz.


Persze ertem en, hogy az elso palacsinta sutesed, de ne felj tole mert egy tok egyszeru dolog.

2021. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Tökéletes recept, a szóda helyett víz oké.
2021. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2021. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fontos a szóda. Sima vízzel csinálom.

A teflont minimálisan megkenem olajjal a szilikon ecsettel.

2021. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!