Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy itt melyik az alul -felül sütés ?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 13. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Amelyiken van, szép a papucsod.
2021. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Szerintem egyel jobbra fordítsd, a 2 vonalhoz. De nem biztos.
2021. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy látom, ezen nincs nagyon olyan. Amin áll az a légkeveréses. Ahol felül van vonal az grillt jelképez. Ami egyel jobbra van, az gyanús lenne, de a cseppek miatt az olvasztásnak tűnik.
2021. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Használati útmutató nincs?
2021. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 'kilenc-pottyos' ... balra az elso.


Eloszor lampa - olvasztas - melegen tartas - litty/lotty melegites - legkeveres funkciok - es vegul a max teljesitmeny lehet a kilenc pottyos.

2021. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A negyedik szokott úgy kinézni (alul fölül vonal) ez általános jelzés, csak azt nem tudom, mi lehet mellette azok a cseppek.


Vizet lehet adagolni a sütőtérbe?

2021. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Végső esetben meg amúgy tapogasd meg.

Kapcsold a 2 vonalra, és tartsd a kezed az alsó, és felső lemezen.

Illetve ha fent nincs lemez, hanem szabadon van a fűtőszál, azt tapogatni se kell, mert úgy is piros lesz.

Pár másodperc múlva már határozottan érezni, ha fűt, 2-3 perc múlva meg az is kiderül, hogy csak melegítésre elég, vagy sütni is lehet.

Nyilván ésszel kell csinálni, nem azt mondom, hogy süsd a kezed félangolosra, de szerintem ha valaki nem részeg vagy fogyatékos, akkor ennyit biztonsággal meg tud csinálni.

2021. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!