Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Májgombochoz elfogyott a...

Májgombochoz elfogyott a zsemle morzsa. Mit használjak helyete?

Figyelt kérdés
Már javában neki álltam amikor észre vettem hogy nincs itthon az említett hozzá való . Kész vagyok 😭😂

2021. aug. 28. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszel 1 szelet kenyeret, mikróban, sütőben kiszárítod. Aprítóban ledarálod, és megvan a morzsa.
2021. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Tehtsz bele zabpelyhet, összetört cornflakest (nem cukrozottat!), esetleg ha van otthon pirítós, szárazabb zsömle vagy kenyér, azt meg tudod szárítani és lereszelni.

Vagy ha kicsit türelmesebb vagy, akkor kevés grízt is tehetsz bele, megvárod, mire megduzzad és mint a grízgaluskát fözöd ki. Csak ez jóval lassabb, meg figyelni kell, nehogy beton legyen belöle.

2021. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rétesliszt,búzadara
2021. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen galuskakènt csináltam meg megették szóval nem lett annyira rossz 🤩😬
2021. aug. 29. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
ijj az elég gyatra:/
2021. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lett amilyen lett🤣
2021. aug. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!