Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretitek a hagymás babot?

Szeretitek a hagymás babot?

Figyelt kérdés
Mennyire szereted?

szept. 7. 16:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

10.! Oké, igazad van, nem tudom, milyen az igazi hagymás bab. Nyomtam is egy zöldet.

A kérdező azt kérdezte, hogy szeretem-e a hagymás babot. Nálam ez úgy jött le, hogy a pultban látható bab és hagyma ecetes lében. Nem, semmilyen ilyet nem szeretek. Se burgonyával, se semmilyen zöldséget nem szeretek ecetben. (Zöldparadicsom, karfiol, stb.)

Én voltam figyelmetlen, mert a kulcsszavakat nem néztem. Mea culpa.

DE attól még nem vagyok szűklátókörű.

A Bud Pencer-es verziónak utánanézek. így jó? Tévedni emberi dolog. Én erre a babra gondoltam. Slussz-passz.:)

szept. 17. 11:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Na még a nevét is elírtam. Jav.: Bud Spencer
szept. 17. 11:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha kicsit túlreagáltam, de sokszor futok bele olyan válaszba, hoyg nem tudja miröl van szó, csak kapásból elutasítja és ez veszettül irritál.

Ezek szerint veled kapcsolatban tévedtem, elnézést!

szept. 17. 11:31
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, akkor ezt megbeszéltük.
szept. 17. 11:33
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, de azért jobb így számomra (is).
szept. 17. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!