Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 26 fős keresztelőre mit...

26 fős keresztelőre mit készítenének?

Figyelt kérdés

Én leszek a keresztanya és anyósom megkért, hogy az ő konyhájában készítsem el a menüt a keresztelőre.

Kismama vagyok és olyan ételeket szeretnék készíteni ami nem több napos talpon állós.

A húslevest anyósom készíti, a sütik rendelve lesznek.


2021. szept. 15. 07:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21%
Rakott krumpli/kel
2021. szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Egybesült fasírt, pörkölt.

Mondjuk kismamaként én nem allnek neki 26 fore fozni, az hetszentseg

2021. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

Öszintén szólva én anyósod helyében nem a kismamát kérném meg egy 25 fös vendégséghet az ételek elkészítésére!

Olyan étel nem sok van, ami gyorsan megvan, mutatós, vendégeknek való és nem kell sokat dolgozni vele.

Gondolod, elöre elkészíteni és nem frissen tálalni egyébként sem fér bele.

Ha mégis, akkor amit lehet, megföznél és lefagyasztanék, így aznap nem sokat kellene vele veszödni.

2021. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

A Stefánia jó ötlet lenne, mondtam is, de anyosom azt mondta, hogy ők az apró kis golyós fasirtot szeretik, úgyhogy az lesz.

Plusz sajttekercset kert és rántott húst. Es egyéb pepecs dolgot.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2021. szept. 15. 08:45
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Akkor meg kell mondani anyósnak készítsen azt amit szeretnek és hagyjon téged békén.

A rántott húst és a kis fasírtokat korábban elkészítheted és bepanírozhatod majd lefagyasztod és aznap csak frissen ki kell sütni, ezzel már sok időt megspórolsz magadnak.

2021. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Én rendelnék egy közeli étteremből hidegtálat, sültes tálat, ha rám lenne bízva.

Ha anyós meg konkrét rendelést ad le, hogy mit szeretne, akkor oldja meg mással, ne a kismamát ugráltassa.

2021. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Rendelnék. 26 főre nem terhesen sem állnék neki főzni.
2021. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Te normális vagy kérdező? Terhesen 26 főre ilyen ételeket? Az anyósod elmehet a francba. Nehogy már az egyszerűbb èteleket kelljen csinàlnod, véletlen sem. Miért nem te kaptad a salátákat, köreteket? Segít valaki pl a férjed, tesód, sógornőd? Mondjuk kisütni? Golyókat gyártani? Ez a nő nem néz téged semmibe, a leendő unokàját még úgy sem. Ezt már látatlanban megmondom. A férjed meg ezt engedi???
2021. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Te semmit ne készíts. Nem a te dolgod terhesen főzni. Rendeljetek vagy fogadjatok egy asszonyt aki megcsinálja.
2021. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egész karajt, dugj fel neki egy kolbászt (a karajnak!😀) és süsd meg, aztán szevasz!... az anyós meg menjen a francba!
2021. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!