Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy létezik az, hogy valaki...

Hogy létezik az, hogy valaki képtelen főzni vagy sütni?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy valaki egyszerűen akármit főz vagy süt akármilyen receptből mindig rossz lesz? Szerintem még nagyon érzék sem kell hozzá egyszerűen kimérjük megcsináljuk ahogy írják vagy mutatják és kész, hogy vannak olyanok akik ezt mindig elrontják? szerintem ha van egy normális recept azt bármilyen olvasni tudó embernek megkéne tudnia csinálni.

És ezt nem egy kötekedő vagy lenéző hangnemű kérdésnek szánom szimplán érdekel ezt ki hogyan látja.



2021. okt. 18. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
az nem tud, aki igazából nem is akar
2021. okt. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs hozzá érzékük. Én például a büdös életbe meg nem mondom, hogy mikor van kész a virsli, ezért mérem mindig órával az időt. Hurka ugyanez.
2021. okt. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Lustaságból. Mint sok más, ez is mezei gyakorlás, repetíció kérdése, semmi "érzék" nem kell hozzá.


Szüleim szeretettel idézik fel a gyerekkori sztorimat arról, hogy mennyire nem akartam gyakorolni a biciklizést, mert féltem az eséstől. Durcásan azt mondogattam nekik, hogy "Majd biciklizem akkor, ha tudok!"

2021. okt. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

"Én például a büdös életbe meg nem mondom, hogy mikor van kész a virsli, ezért mérem mindig órával az időt"


Őszintén remélem, hogy troll vagy, és nincs egy ekkora idióta az országban. A virsli gyárilag kész van, te okos. Te már készre főzve veszed a boltban, csak az eltarthatóság miatt hűtik újra le. Az otthoni kihívásod a megmelegítéséből áll.

2021. okt. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

"Uncle Ben's csípős szecsuáni mártás:

Piríts meg 300 g felkockázott csirkemellet kevés olajon, 3-4 perc alatt. Öntsd hozzá az üveg tartalmát, keverd össze majd főzze további 4-5 percig."


Üveges kaja, le van írva, pár perc és kész...

Na nekem ez tegnap majdnem 1 óra volt...

3-4p alatt a világon semmit nem sikerült még olajon megpirítani! Semmit! Szóval hiába van minden leírva, ha 4p után még full nyers a hús, akkor ehetetlen az egész..


Csak egy gyors példa a közelmúltból.


Rengeteg szájbarágós recept eredménye került már a kukába...

2021. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
A titok a forró serpenyő. Szárazon annyira felforrósítod, hogy sercegjen az olaj, mikor beleöntöd. Ekkor mehet bele a hús. Az sem mindegy, mekkora serpenyőben mennyi húst pirítasz. Akkor jó, ha van hely bőven, nem egymáson van több rétegben a hús. Így ha megfelelő a méret, simán meglehet akár 3-4 perc alatt is. Én mondjuk szeretem, ha picit pirul a hús, így 5-6 perc szokott lenni.
2021. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy nem akarnak főzni. Amkvel szerintem semmi gond nincs, csak nem értem miért nem lehet bevallani.
2021. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!