Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Keresek egy kaját, mi lehet...

Keresek egy kaját, mi lehet ez? (Tészta, Kenyér, Hús, Tejföl, Lasagne)

Figyelt kérdés

Ismerősömnél ettem régebben. Szívesen elkészíteném az ünnepek előtt, de nem tudom mi ez.

Hasonlít a lasagne-hoz. De főtt tészta van benne, csirkemell vagy disznó, tejföl. Valami kenyér is dereng, vagy szeletelt kifli. Ez mind össze volt kavarva, és leöntve tejföllel, összesütve. Nagyon-nagyon finom volt. De szinte biztos hogy valamit kihagytam. Valaki tudja hogy ennek mi a receptje, mi a neve, hol tudok utána nézni?



2021. dec. 4. 16:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Sajt is volt benne és valamilyen hagymás öntet a tetején. Nem kenyér lehetett, hanem sima kifli szeletelve, azzal volt borítva. Nem Lasagne az, mert rendes főtt tészta volt benne, abból jó sok, nem a normál Lasagne alap. Köszi ha valaki tudja esetleg, hogy ez mi.
2021. dec. 4. 16:35
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ennyiből én valami rakott tésztára gondolok. Darált hús volt benne, vagy szeletelt?
2021. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Talán darált
2021. dec. 4. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a görög pastitsio ugrik be, de abban tutira nincs kifli... Csak rakott penne tészta, finom darálthúsos-paradicsomos töltelékkel, sajttal rétegezve, és egy jó adag besamel a tetején rásütve.
2021. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
A lasagne is tészta, és főtt...mit jelent, hogy nem lasagne, hanem főtt tészta?
2021. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Penne volt szerintem benne, nem lasagne. De nem paradicsomos volt. Kifli volt a tetején, azon pedig valamilyen fokhagymás szósz is.
2021. dec. 4. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd már nem az ismerősöd?
2021. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon rég nem beszéltem vele.
2021. dec. 4. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Az is lehet hogy valami egyedi recept, amit csakis ő ismer.
2021. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Na igen... könnyen lehet, hogy az illető találta ki magának, "milyen maradék van a kamrában" alapon... :)
2021. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!