Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Lidl -ös Airfryer (forróleve...

A Lidl -ös Airfryer (forrólevegős sütő) van olyan jó,mint a Tefal?

Figyelt kérdés
Médiában akciósan 16e -ért megvehetném az egy személyes tefalr, a lidl-ös 9 ezer ft. Szerintetek megéri a Tefal a különbözetet?

#Lidl #Tefal #airfyer
2021. dec. 13. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
nem
2021. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de van tapasztalatod bármelyikkel?

meg mire nem?:"D

arra , hogy megéri a különbözetet vagy hogy van olyan jó?

ennél azért jöhetnek kicsit komolyabb válaszok..

2021. dec. 13. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
De van. Arra amit kérdeztél.
2021. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Tavaly vettem Lidl-ben egyet. Nekem bevált.

Azt nem tudom megmondani, hogy a Tefálos jobb-e vagy sem.

2021. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ugyanolyan jó. Nekem a Lidl ös van eppen, anyukamnak Tefal kb 3 szoros àron vett. A benne kisütött hús ugyanolyan meg nem mondod melyikben készült
2021. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül megvettem a Tefalt, mert jó áron hozzájutottam. Még nem használtam olyan sokat de eddig tetszik.
2021. dec. 19. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Lidl-s van augusztus óta és nagyon szeretem. :) Szinte mindent ebben készítek el és eddig minden gyorsan elkészült és finom lett. Gondolom a drágább az minőségibb alapanyagból van, pl nekem már kicsit kopott lett az alja. De ez abszolút nem befolyásolja azt, hogy az étel milyen lesz benne. Szerintem megéri az olcsóbbat venni ebben az esetben, ha nincs rá végtelen keret. Nyilván ha sok lenne, akkor én is vennék Phillipset vagy Tefalt, bár azt gondolom részben a márkanevet fizeted meg és csak kisebb részben a minőséget. Amúgy én kifogtam egy szuper akciót és 10 ezerért jutottam hozzá, ennyiért főnyeremény volt. :)
2021. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom, hogy már megvetted. Használd egészséggel! :)
2021. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!