Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Első randis kaja ötletek?

Első randis kaja ötletek?

Figyelt kérdés

Tudja a lány, hogy szeretek és szoktam főzni, ezért mondta, hogy nálam vacsorázzunk egyet. Természetesen ki akarom belőle hozni a maximumot, és a legfinomabb, legjobb összeállítást akarom elkészíteni. Írjatok légyszíves olyan ételeket, amiket ti szívesen készítenétek/ fogyasztanátok egy ilyen alkalomnál. Leírom az én ötletemet, nyugodtan javítsatok ki ha valami nem passzol egymáshoz. (A lány azt mondta, hogy bármit megeszik, és leszögezném, egy kúltúrált estéről van szó, nem arról, hogy minnél hamarabb ágyba menjünk vagy hasolnók).


Levesnek gyümölcsleves, főételnek vagy tepsiben sütött hús krumplival, vagy valamilyen olaszos tésztaétel, végül pedig valamilyen pohárdesszert. Ezek mellé egy pohár jófajta vörösbor és beszélgetés. Mit gondoltok?



2021. dec. 31. 12:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Ez jó✌
2021. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha le akarod nyűgözni a lányt, akkor én a helyedben hanyagolnám sült hús-krumplival kombót, és inkább az olaszos tésztaételre koncentrálnék. Az előbbit pedig meghagynám az unalmasabb hétköznapokra.
2021. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Jól hangzik!
2021. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Gyumolcs leves

Lasagne

Tiramisu vagy a poharkrem jo sok gyumolccsel

2021. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Na látod #2-es, pont ezért írtam ide, hogy finomhangoljuk a dolgokat :)


#4 ez így nagyon jól hangzik :)

2021. dec. 31. 13:41
 6/35 anonim ***** válasza:
70%
Engem biztos nem nyűgözne egy tésztaétel, inkább valami jól elkészített hús, jól fűszerezett krumpli, salátával vagy zöldségkörettel.
2021. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%
Tésztától én sem vágnám hanyatt magam. Steakburgonya, sülthús egy hozzáillő szósszal, zöldségekkel, pl. halványítózeller. A leves meg a desszert azok jók.
2021. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
56%

6-ossal maximálisan egyetértek. Éppen írni akartam a salátát. Annyira finom saláták vannak! Én dec. elején voltam covidos és az egyetlen ennivaló, ami jól esett, az a saláta volt. Még teljes szaglás- és ízvesztés mellett is!


[link]

2021. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%
6. Ízlések és pofonok, nekem elsőre az túl igénytelennek/parasztosnak tűnik. Szóval attól félnék pont azzal ijeszteném el a lányt. "Na, ez még egy jó kaját sem tud főzni"
2021. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
7. oké, akkor hagyjuk a tésztát, de szerintem még így is jobb első-randis kaják vannak mint, a egyszerű sült hús krumplival.
2021. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!