Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Palacsinta torta szülinapra?

Palacsinta torta szülinapra?

Figyelt kérdés
A ferjem nagyon szereti a palacsintát, ma azt kért desszertnek vacsorára mire hazaér a munkába. Csütörtökön lesz a szülinapja, nekem meg hetvegen, így rendeltünk tortát hétvégére mindkettőnknek. Így arra jutottam, hogy nem sutok hagyományos tortát csütörtökön mert az már sok lenne. Ha csinalok csokoládé krémet(főzött) és azt teszek a palacsintara, és össze állítom mint egy tortát az úgy jó lesz? Vettem gyertyát is, nem számít rá amúgy hogy készülök valamivel, mert már az ajándékot oda adtam neki. Este mire bejönne meg gyujtom neki a gyerkoccel es ez a látvány fogadna. Aki palacsinta mániás, az szerintetek örülne neki? Kicsit izgulok 😂🥳
2022. jan. 4. 13:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elhagytam hogy sokat sutok, így lesz hagyományos kakaós ami a kedvence meg lekváros is.
2022. jan. 4. 13:02
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jó ötlet.

Habár én palacsintaimádóként plusz elvezem hkgy fel van tekerve vagy összehajtva és ezért (is) szeretem a palacsintát jem csak az íze miatt

Viszont aki palacsintaőrült annak biztos jó

2022. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon aranyos ötlet! Biztosan nagyon fog neki tetszeni!
2022. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Inkabb pudingot tennék bele, könnyebb vele, jobb.
2022. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Aki ennyire szereti a palacsintát, az biztosan örül a palacsinta tortának :)
2022. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív visszajelzést :) ő tényleg palacsinta őrült.

Azért nem pudingot teszek bele, mert azt csak én szeretem ő nem. A főzött krémeket szereti nagyon, azért gondoltam arra. 😬

2022. jan. 4. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Es értékek már palacsintában?
2022. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szuper ötlet. Én imádom a palacsinta tortát. Kisütöm a palacsintákat, összetöröm a banánt és egy kevés nutellával összekavarom a masszát. Majd megkenem vele a palacsintákat és egymásra teszem. A tetejére banán karika és bogyós gyümölcs kerül. ISTENI finom.
2022. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na nagy sikert aratott, egyáltalán nem számított rá ☺️ Finom lett a krém is, annyi hogy nem etcsokit tettem bele hanem tej csokit, a krém így nem lett olyan sötétbarna, de ízre nagyon jó lett. És szép magas is lett. Bátran ajánlom másnak is aki szereti :)
2022. jan. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!