Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Airfryert megéri venni?

Airfryert megéri venni?

Figyelt kérdés
Most pl látok az aldinál is 26 ezerért 5 litereset. Jó dolog?

máj. 14. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Oszinten szolva, nem. Kaptunk egyet ajandekba, 2x hasznaltuk, azota a szekreny tetejen van. Nagy, es ha nem fozol minden nap tobb emberre akkor csak egy plusz mosogatnivalo, helypazarlo keszulek.
máj. 14. 10:10
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanaz, mint a légkeveréses sütö
máj. 14. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Eddig minden ismerös, aki vett, megbánta.
máj. 14. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg, imádom. Nàlunk ha nem is mindennap de kétnaponta készül benne valami, pedig csak ketten vagyunk. Minimális olaj kell az ételekhez ami szerintem nagyon szuper.
máj. 14. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon sok hely kell hozzá.
máj. 14. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért annyira nem
máj. 14. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Miért kell ezt 2 naponta megkérdezni?

Az előző 1500 kérdést elolvasva mit nem sikerült kideríteni?

máj. 14. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva gondolom, mint az 1-es.

Majdnem ugyanaz, mint egy légkeveréses sütő, az egyetlen különbség, hogy jóval kisebb.

Nem 70 liter űrtartalmat kell felfűteni, hanem csak 5 litert. Tehát gyorsabb, és energiatakarékosabb.

Ugyanakkor töredéke mennyiségű étel fér bele. Konkrétan szerintem 1, max 2 embernek ideális. Ha mondjuk valami sült hús, meg köretnek sült krumpli is abban készül, akkor 1 emberes. Mert vagy külön sütöd a húst meg a köretet, vagy vegyesen, de adagonként sütöd, szóval szerintem pont hogy 1 ember tudja igazán jól kihasználni.

Egy 4-5 fős családnak szerintem abszolút nem éri meg, ez ott csak játékszer. Mire az utolsó ember jól lakik abból amit ez megsüt, addigra az első megéhezik.

máj. 14. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg, mi ketten, vagyunk és nagyon sokat használjuk. Pláne most ujszulott mellett pikkpakk elkeszul benne bármi és az olajban sem tocsog. Nyilván 4,6 főre már több körben lehet csak sütni.
máj. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!