Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Airfryert megéri venni?

Airfryert megéri venni?

Figyelt kérdés
Most pl látok az aldinál is 26 ezerért 5 litereset. Jó dolog?

2022. máj. 14. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Oszinten szolva, nem. Kaptunk egyet ajandekba, 2x hasznaltuk, azota a szekreny tetejen van. Nagy, es ha nem fozol minden nap tobb emberre akkor csak egy plusz mosogatnivalo, helypazarlo keszulek.
2022. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanaz, mint a légkeveréses sütö
2022. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Eddig minden ismerös, aki vett, megbánta.
2022. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg, imádom. Nàlunk ha nem is mindennap de kétnaponta készül benne valami, pedig csak ketten vagyunk. Minimális olaj kell az ételekhez ami szerintem nagyon szuper.
2022. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon sok hely kell hozzá.
2022. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Azért annyira nem
2022. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Miért kell ezt 2 naponta megkérdezni?

Az előző 1500 kérdést elolvasva mit nem sikerült kideríteni?

2022. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Pont fordítva gondolom, mint az 1-es.


Majdnem ugyanaz, mint egy légkeveréses sütő, az egyetlen különbség, hogy jóval kisebb.

Nem 70 liter űrtartalmat kell felfűteni, hanem csak 5 litert. Tehát gyorsabb, és energiatakarékosabb.

Ugyanakkor töredéke mennyiségű étel fér bele. Konkrétan szerintem 1, max 2 embernek ideális. Ha mondjuk valami sült hús, meg köretnek sült krumpli is abban készül, akkor 1 emberes. Mert vagy külön sütöd a húst meg a köretet, vagy vegyesen, de adagonként sütöd, szóval szerintem pont hogy 1 ember tudja igazán jól kihasználni.

Egy 4-5 fős családnak szerintem abszolút nem éri meg, ez ott csak játékszer. Mire az utolsó ember jól lakik abból amit ez megsüt, addigra az első megéhezik.

2022. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg, mi ketten, vagyunk és nagyon sokat használjuk. Pláne most ujszulott mellett pikkpakk elkeszul benne bármi és az olajban sem tocsog. Nyilván 4,6 főre már több körben lehet csak sütni.
2022. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom, tavaly augusztus óta használok egy olcsó Lidl verziót. Szinte mindent ebben sütök meg, azóta nem kellett olajat vennem, olyan keveset használok. Mégis finom minden benne és gyorsan elkészül. Én egy pici albérletben lakok, ahol csak indukciós lap van, sütő nem. Szóval nekem ez tökéletes, de aki nagy lakásban él és van légkeveréses sütője, annak nem biztos, hogy érdemes megvenni. De azért nagy előnye, hogy hordozható, akárhova teheti az ember, akár utazásra is viheti, ha autóval megy valahova. Teljesen más, mint egy beépített sütő.
2022. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!