Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Másnak is problémája van a...

Másnak is problémája van a forró levegős sütőjével?

Figyelt kérdés
Az Aldi ambiano XXL forró levegős sütőjét vásároltam meg a héten, azonban nagyon elégedetlen vagyok a teljesítményével. Alapvetően program nélkül 160 fokon próbáltam sütni csirkemellet (amit ujjnyi szeletekre vágtam)folyamatos hőfok emeléssel 185 fokig és közel 30 perc után sem puhult meg a csirkemell. A sütő teljesítménye a gyenge és vigyem vissza az üzletbe, vagy valamit rosszul csinálok?

#Ambiano #Airfryer #Ambiano XXL
2022. máj. 26. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem Lidl verzió van és 200 fokon szoktam kb 20 percig sütni, teljesen jól át szokott sülni. Lehet, hogy 180 fok a javasolt, én nem igazán figyeltem, hanem kikísérleteztem. Nyilván géptől is függ, de 30 perc alatt az enyémben már fekete lenne a csirke.
2022. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!