Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Így sikerülhetne "hamis...

Így sikerülhetne "hamis soba-t" csinálni?

Figyelt kérdés
van a Nissinnek ezek a gyors idézőjeles sült tésztái, és arra gondoltam ha veszek olcsó instant tésztalevest, ami kb. ugyanolyan tésztát használ fel, és azt is csak 2 deci vízben teszem fel főzni hogy a végére elpárologjon az egész, és hozzáadom mondjuk a fűszeres tasak felét, és a végén egy kis szójaszószt locsolok rá, érhetek el hasonló eredményt? ettől tartok kicsit mert egyszer próbáltam "normális" kínai sült tésztát is, de amit vettem szójaszószt az nagyon híg volt, és nem sült el jól, kéne találnom valami sűrűbbet ehhez a gyorshoz is talán
2022. máj. 27. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni sima instant tésztát is, de lehet drágábban jönnél ki, nem tudom. Az összes ilyen instant tésztás cucc ugyanaz, csak a víz mennyisége változik :D Szóval igen, működhet így. Szójaszósznak nem kell sűrűnek lennie, úgyis pirítani kell a tésztát, aközben besűrűsödik.
2022. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!