Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Próbáltatok már nem hétköznapi...

Próbáltatok már nem hétköznapi pohárdesszertet, tortakrémet?

Figyelt kérdés
Vendégeim lesznek és szeretnék elrugaszkodni a szokásos vanília-eper, csoki-dió, erdei gyümölcs ízektől. Van olyan ami nektek már bevált? Neten van sok recept, csak olyan kéne amit már másik is teszteltek. Gondolok itt például maracujás-vodka-vanília krémre, vagy mangósra, de láttam nutella-tejszínes kiwi variációt is. Hasonlók érdekelnének. Van tippetek?

2022. jún. 4. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Banános, csokis avokádókrém

Én magam állítottam be az arányokat, több banánnal és olvasztott csokival, a kakaóporon kívül. A méz pedig a banán édességetől is függ. Nagyon finom. Fontos, hogy érett avokádó kell hozzá.

[link]

2022. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez szuper ötlet! Mindenképp megcsinálom. :)
2022. jún. 4. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Hát én szeretek sütni és sok újat kipróbálás, de az ilyen sok osszetevos krémek nekem nem jönnek be. Biztos jó ez a banán csoki avokádó cucc, de nekem túl sok.

Ami nálunk nagyon ízlett mindenkinek:

Tojaslikoros málna torta - a krém tojaslikorrel és mascarponeval felvert habtejszin, amibe friss málnát forgatok a végén, illetve a torta lapokat pedig málna lekvárral kenem meg.

Kardamomos kávé torta:ahhoz itt a recept [link]

Illetve az Earl Grey torta: [link]

2022. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!