Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bögrés kaját keresek, vagyis...

Bögrés kaját keresek, vagyis nem sütit, hanem relatív normális kaját. (?)

Figyelt kérdés

A sajtos tésztát már próbáltam, na valami ilyesmi kéne vészhelyzetre, ami gyorsan kész, néhány alapvető hozzávalóból áll, és mikróban elkészíthető.

Tudom, van rengeteg féle instant cucc, de én nem olyat keresek.


2022. jún. 6. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Bögrés "bundás" kenyér


Felütsz egy tojást, kis só, tej, villával fölvered. Bele a kenyér(3-5 dkg, toast kenyérből 1-2 szelet). Lenyomod a tojásba, kicsit állhat. Mikrózás 1-2 perc. Fölfelé szélesedő bögre kell, mert kinyomja a gőz különben.


De ha van tűzálló üvegtálad, egész komoly dolgokat főzhetsz mikróban.

2022. jún. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Kuszkusz. Ahhoz csak forró víz kell aztán állni hagyod. Nekem az koktél paradicsommal, uborkával és egy kis feta sajttal osszekeverve tökéletes és laktató. Ha esetleg van még mellé egy kis maradék sült csirke, az is megy bele.
2022. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Nagy bogre, 450ml legalabb, aljaba egy tojassarga, cukor v edesito, egy kanal vanilias pudingpor, felontjuk tejjel, mikroba be es madartej lesz. Par perc, de tobbszor ki kell venni megkeverni kozben es vigyazni be fusson ki. A feherjet felverem tejhabosítóval, vissza a madartejre, be a mikroba.
2022. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3!


"Bögrés kaját keresek, vagyis nem sütit, hanem relatív normális kaját"

2022. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!