Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sztetek normális az az ember...

Sztetek normális az az ember aki ebben a pusztulatos hőségben neki áll a vendégeknek palacsintát sütni és még panaszkodik közben?

Figyelt kérdés
Anyámról van szó XD vacsorára jönnek a vendégek és még neki állt desszertre palacsintát sütni és közben végig panaszkodik meg mondja mért nem segítek akkor hamarabb kész lenne. Hát mondom kösz senki nem kérte hogy palacsinta legyen a desszert ötven fokban! Mas is ilyen elvetemült?
2022. jún. 29. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha vendegeket vartok vacsorara, akkor nyilvan fozni kell (vagy rendelni).

Itt csak te nem vagy normalis, mert anyad annyit kert, hogy segits neki, de neked ez derogal. Oke, hogy nem te hivtad oket, de nincs 20 perced segiteni, csak hogy anyukadnak picit konnyebb legyen?


Gondolom azert majd a kaja jol fog esni.

2022. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ja én mondtam neki hogy másba segítek de egy forró serpenyő mellett nem fogo álldogálni órákat!

Annyi sütemény van amit csak be kell rakni a Sütőbe és nem ott sülni mellette! Vagy meg sütni se kell, normális ember 50 fokba nem olyat csinal?? Bocs hogy nem állok oda a forró tűzhely mellé mikor így is lerohad rólam a gatya!

2022. jún. 29. 18:09
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Szaladj ki a boltba es hozz három doboz fagyit. Desszert pipa. 😁
2022. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy még van is itthon.ha nem is rögtön 3 dobozzal de egy nagy kibontatlan mindenképpen,
2022. jún. 29. 18:22
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

A sütőt bekapcsolni sem jó ötlet, mert melegíti a lakást.

Viszont vannak sütés nélküli süticsodák, amiket csak össze kellett volna rakni tegnap. Akár te is megcsinálhattad volna, millió recept van a neten.

Egyébként a 3-as fagyi/jégkrém javaslata is tökéletes.

2022. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Segítened kellett volna, ennyi. Amúgy mi is szoktunk néha palacsintát csinálni nyáron is, ha megkívánjuk. Ha meleg van, hát meleg van - igaz, nem csinálunk nagy mennyiséget, nem kell "órákig" mellette állni.
2022. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Oszinten nem tudom, hogy mi lesz veled kerdezo akkor, ha majd egyedul fogsz elni, magadra kell foznod es meleg lesz.

Lehet, hogy nem fogsz tudni mindig kajat rendelni, mert nem lesz ra penzed, akkor inkabb ehenhalsz, csak hogy fel se kelljen emelni a feneked?

2022. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet főzni sok mindent amihez nem kell non stop a forró tűzhely mellett állni. Szoktam neha főzni. De nem palacsintát 50 fokba.
2022. jún. 29. 18:56
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
8. Szóval nyáron te sem eszel palacsintát, mondván meleg van hozzá?😃
2022. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Én a helyedben szégyelném magam!
2022. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!