Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek reggelire, ebédre...

Mit főzzek reggelire, ebédre és vacsorára, ha nem szeretem se a húst, se a zöldségeket?

Figyelt kérdés
Konkrétan a tészta az egyetlen, ami eszembe jut, meg a levesek. A főzelékeket sem szeretem sajnos.

2022. júl. 17. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát levest, lehetőleg zöldségekből, ha a levesben megeszed. Utána lángost, palacsintát, szilvásgombócot, tocsnit, buktát, pizzát... a végén meg egyél gyümölcsöt, remélem, azt szereted. Reggelire ehetsz tojást, müzlit. Vigyázz arra, hogy elegendő fehérjét és rostot vigyél be.
2022. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Rántott sajt, túrós-barackos-szilvás gombóc, tejberizs-gyümölcsrizs-rizspuding, palacsinta, saláták (én a majonézes kukoricát csípem, de van sokféle), hagymaleves (hidd el baromi jó csak a neve riasztó, kenyérrel és sajttal). Így hirtelen ennyi bár nagyon sok dolog van neten is.
2022. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Mindehhez hány éves vagy? Ennyire nem lehet valaki válogatós!

Szerinted a leves miből van? Zöldségekből és húsból.

Írj egy listát, hogy milyen zöldségeket/húsokat eszel szívesen, milyen formában, fogadjunk hosszú lesz a lista. Bármi szóba jöhet, leves, saláta, főzelék, ragu, grillezett, rakott ételek.

2022. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nyaklevest, de szedjél bőven és többször belőle.
2022. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

A tészta nem tartozik a legegészségesebb ételek kozé.

De te tudod.

Péksüteményeket tudsz enni

Tejberizs, gyümölcsrizs

Rakottkrumpli

Tükortojás

Tojásrántotta, reszelt sajttal összekeverve

Tejfölös kenyér, sózva, paprikával meghintve

Halak, halkonzervek

Gyümölcsleves

2022. júl. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
tésztát
2022. júl. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Én is elég válogatós vagyok, de vannak zöldségek amiket én is meg eszek.


Nem hiszem el, hogy ezekből semmit nem ennél meg: krumpli, hagyma,tv paprika,paradicsom,sárgarépa,

brokkoli(kiváló krémlevesnek)uborka.


Egyébként a sajtkrémleves is nagyon finom, Mac and cheese tészta, gombából pörkölt.

2022. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

És mit szoktál enni....? Amit nem te főzöl...

Gondolom életed eddigi 15-20 éve alatt azért csak ettél valamit... :)

2022. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Légy felnőtt és szeresd meg.

Ez így egészségtelen

2022. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz tésztát krumplival naponta 5x, csak nézz magadra pár hét után, hetente tudsz majd szarni, vitaminhiányos kövér, vagy skinnyfat leszel, fáradékony, sorolhatnám. Kellenek a fehérjék, vitaminok, rostok, (telítetlen) zsírok, stb. Nem értem, hogy lehet így kollektíven ennyi mindent nem szeretni, ez a kisgyerekekre jellemző inkább.
2022. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!