Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lekvárnál ez így jó?

Lekvárnál ez így jó?

Figyelt kérdés
1 napi dunsztolás után a kupak vákuumkupakja fel volt nyomódva, de amikor lenyomtam, lenyomódva maradt, így most jó vagy nem?

2022. júl. 24. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Jóvanazúgy
2022. júl. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na ez nem megnyugtató
2022. júl. 24. 02:55
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
IGen, jó!
2022. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Jó lesz .
2022. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Eleve nem lenne szabad felnyomódva lennie, hanem inkább homorúnak, ahogy beszívódik.

Ha meg be tudtad nyomni, az azt jelenti, hogy nem légmentes.


Én a helyedben most - biztos ami biztos alapon - meghúznám alaposan a kupakokat és vízbe állítva forralnám egy negyedórát, utána felfordítanám egy 20 percre, hogy kiszoruljon belőle a levegő. Ezután már nem dunsztolgatnám, hanem tenném a helyére a polcra.


Évek óta teszek el dzsemeket tartósítószer nélkül ezzel a szisztémával és soha nem romlik meg semmim.

2022. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de most le van nyomódva, szóval a vákuum él!
2022. júl. 25. 01:43
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletesen jó így, nekem is van olyan tetö, ami nem akar átbillenni, csak ha hozzáértem. Ennek ellenére a lekvárok akármeddig elállnak romlás nélkül, teljesen fölösleges bármit is tenni vele.
2022. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2022. júl. 26. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!