Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki tud a foodbox Fitt...

Valaki tud a foodbox Fitt kemencés sült pikáns csirkemell-jéhez házi receptet? Illetve hasonló kalória barát recepteket?

Figyelt kérdés

Szép napot


Long story short: november óta túl vagyok 50kg fogyáson de ahogy egyre közeledek a cél súly felé, egyre jobban figyelnem kell a kalóriák és makrótápanyagok számolgatására


Sparban szoktam látni és néha venni a foodbox fitt előre főzött kemencés sült pikáns csirkemeljét illetve a lazacát spenóttal. Mind kettő ha a nyers adatokat nézzük tökéletes az én diétámhoz, alacsony kalória (300kcal alatt van bőven egy adag) alacsony zsír és szénhidrát magas fehérje. A probléma az hogy marha drága (1700ft felett) így gondoltam el készíteném őket házilag is ha valaki tudna egy pontos receptet adni hozzá


Illetve ha valaki tud még ajánlani hasonló receptet (alacsony kalória, legjobb 300kcal alatt, alacsony szénhidrát és zsír de magas fehérje (húsos étel) illetve el telít) azt szívesen fogadnám, köszönöm


2022. júl. 28. 18:54
 1/2 A kérdező kommentje:

A foodbox termékekhez a link:

[link]

Itt található a pikáns csirkés és halas

2022. júl. 28. 18:56
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Ah de jó nekem, én a foodboxnál dolgozok és ingyen vihetek haza ilyeneket, pont ezen gondolkodtam hogy ha elkezdek edzeni, ingyen ehetem a rizses csirkét
2022. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!