Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök hétvégén? Nincs...

Mit főztök hétvégén? Nincs semmi ötletem!

Figyelt kérdés
Mindig ugyanaz pörkölt, rántott hús, borsos tokány, milánói stb..., úgy ennék vmi finit ezeken kívül, vagy vmi különlegeset! Már a családom is unja ezeket! Ti mit csináltok?
2010. szept. 24. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomleves, brassói, palacsinta... :)
2010. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet!:-))
2010. szept. 24. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bacönös-sajtos rakottcsirkét csinálok rizzsel. A lényeg...a tepsit kibéleled baconnel, a csirkemellszeleteket lisztbe és tojásba mártod és leteszed egy rétegbe. Erre jön reszelt sajt(ne sajnáld), tehetsz még bele egy réteg sonkát is, majd megint jön egy réteg csirke és egy réteg sajt. A tetejére szoktam önteni egy nagy tejfölt, ennek a tetejére a maradék bacon. Sütőben 180 fokon süsd 45-50 percig. Isteni finom, mindenki szereti és az egész családnak elég. Én egy hosszúkás, keskeny tepsiben szoktam sütni! Hajrá!:)
2010. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Húsleves marha rostélyosból, 3db velős csonttal, melyhez

majd piritok kenyeret. Szombaton főzöm, ebből marad vasárnapra is.Cérnametélt. Vasárnapra be van pácolva 2-2 szelet marha hátszin- mustárral, borssal, leöntve olivával. Ezt hirtelen fogjuk kisütni. Ahhoz lesz negyedelt petrezselymes krumpli, vegyes saláta, mely jégsaláta, lila hagyma, paprika, paradicsom,retek,pritamin, uborka. Erre kis reszelt sajt, oliva, aki szereti tartár. Desszert- bögrés joghurtos,meggyes , durva dióval a tetején.Azért petrezselymes krumpli, mert holnap piac, és most még isteni zsenge a zöldje. Többet fogok venni, lefagyasztani is.

2010. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyros--> Knorr alapból

Krumplileves füstölt sonkával

Ananászos csirke rizzsel

Rántott rizses palacsinta ketchuppal

Paradicsomos káposzta fasírttal

csorba leves

zöldséges hús tésztával

zöldségleves grízgaluskával

rizses hús


ezek voltak/lesznek mostanában

2010. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

van egy egész kacsám,akciósan vettem.Megfőzöm levesnek,aztán a combját ,mellét,szárnyát leszedem és kisütöm,a többit hagyom a levesben.A sült husihoz csinálok lila párolt káposztát,és tört hagymás krumplit.

ha lesz kedvem sütök palacsintát énis.

2010. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kakas leves,sült kakas,töltött karalábé,almás palacsinta.
2010. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
pizza(házi),húsleves,fasírt,krumplipüré,meg valami süti
2010. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rakott zöldbab.
2010. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Isteni kajákat írtatok! Úgy látom egy pár hétvégére és hétközben is meglesz a menü!! Köszönöm lányok! Szép hétvégét Nektek!!!!!
2010. szept. 24. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!