Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csokis kekszet szeretnék...

Csokis kekszet szeretnék készíteni,de itthon csak milka táblás csoki van,az is jó hozzá vagy muszáj étcsokit bele tenni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga.
2022. dec. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz... az islert is ezzel csináljuk. Nagyon finom!


[link]


Vagy kikevered magadnak.

2022. dec. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én sósabbra venném a tésztát, vagy keserű kakaóval ízesíteném, de ha te szereted az édesebb dolgokat, csináld simán csak azzal.
2022. dec. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálnám a jó kis Milkát erre pazarolni. Tegyél bele inkább kakaóport és egy kis rumaromát.
2022. dec. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én étcsokival csinálnám, mert nekem a Milka, főleg sütiben émelygős édes.
2022. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon csokisat akarsz étcsokival csináld, ahogy 5. írta, ha csak olyan csokisat idézőt, akkor jó lesz tejcsokival.
2022. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam csokis kekszet tejcsokival (mert az étcsokit szeretem, és fel akartam valamire használni a tejcsokit). Mondjuk azért nem Milka volt. Tettem a tésztába kakaóport és csökkentettem a cukrot (nézd meg a csoki csomagolásán hogy mennyi cukor van benne és kb. annyit, kicsit kevesebbet vonj le a receptből).
2022. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!