Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a halász csávó, a polipot egészbe süti és eszi meg a tintával együtt? Hát de most komolyan az nem mérgező vagy esetleg nagyon rossz íze lehet?

2023. márc. 23. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Tésztákat szokás tintával megfesteni, hogy fekete legyek. Szerinted akkor mérgező/rossz ízű?
2023. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sosem ettem még polip tintát semmivel, szerinted honnan tudnám?
2023. márc. 23. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Szegény állatok nem nagyon akarnak vacsorává lenni.
2023. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Engem sokkal jobban zavar a hangos csamcsogasa es teli szajjal pofazasa, mint az hogy mit eszik.

Ettem mar tintahalat, kagylot, garnelat, kiralyrakot, nincs az ilyesmiben semmi kulonosebben undorito, nyilvan ha meg elne meg mozogna az mas lenne, de o ranezesre elegge megfozott mindent. A kerdesed amugy jo ostobara sikerult: latod a joemberen hogy ketpofara eszi a polipot meg a tobbi tengeri herkentyut. Szerinted akkor mergezo vagy rossz izu barmelyik?

2023. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ettem már tintás tésztát, annyira nem is volt drága. Ízre annyira nem extra, de a színe szép.
2023. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De ha fehér ember főzné, az meg gourmand lenne, mi?


[link]

2023. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden polipnak van mérge, aki nem ért hozzá, ne egye egészben vagy nyersen minden részét.

A tinta finom, máj/vadhús - szerű íze van.

2023. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!