Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami recept ötlet ezekből a...

Valami recept ötlet ezekből a hozzávalókból? Kaptam egy zöldség egységcsomagot, és el kéne használnom őket?

Figyelt kérdés

Van itthon sütőtök, cukkini, cső kukoria, koktél paradicsom, ezekből kellene valamit alkotnom.


Egyéb hozzávalók vannak itthon, pl tészták, paradicsom püré, hagyma, krumpli, rizs, zsemlemorzsa, kókusztej, sajt, liszt, vaj, olaj, tojás, de ezeket a zöldségeket kellene elhasználjam minél előbb.


2 főre főzök, nem vagyunk vegák, és nincs semmi allergiánk.


Valami ötlet?



2023. márc. 27. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Sütőtök - krémleves

Cukkini rántva, vagy párolva

A többi megy magától.

2023. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én a sütőtököt megsütném, a cső kukoricát megfőzném, a cukkinit megtölteném darált húsos töltelékkel. A paradicsomokból hagymás paradicsomsaláta, vagy csak úgy, a szendvics mellé.
2023. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

1. zöldségleves, rántott cukkini rizzsel. Sütőtök sütőben sütve.

2. cukkini leves/cukkinis tészta.

3.pirított zöldséges/tojásos rizs/tészta

2023. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Currys sutotok kremleves , nagyon finom. Rantott cukkini kukoricas rizzsel, paradicsom salata.
2023. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
4-es, a currys sütőtök krémlevesed receptjét le tudod írni, légyszi?
2023. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Engem is érdekelne.


A kókusztejet haszálom bele? Mert az szuper lenne

2023. márc. 27. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En ugy szoktam, hogy egy hagymat es fokhagymat megdinsztelek aztan ra a kockara vagott sutotok es felontom vizzel , vagy alaplevel. Kis cukor, so es rengeteg curry fuszerkeverek. Ha megpuhult mehet hozza a kokusztej, vagy tejszin.

Kokusztej tokeletes hozza, azzal szoktam csinalni. De ha nincs az se tragedia. Az egeszet botmixerrel szetcsapatom.

A tetejere vagy piritott magokat vagy reszelt fustolt sajtot rakok.

Nagyon finom 😍

2023. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fúúú, köszi, tényleg jól hangzik.
2023. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!