Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grill partira milyen süteményt...

Grill partira milyen süteményt /desszertet vihetünk magunkkal?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk vendégségbe és grillezni fogunk (ebéd lesz). Viszünk húsokat és zöldségeket de milyen édes dolgokat vihetünk ami jó lesz desszertnek is?

A félreértés ellen nem a grillen akarjuk elkészíteni a desszertet.

Várom az ötleteket!!!



2023. máj. 28. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit melegebb lesz már ne krémes töltelékűt.pl.zserbó,néró, almás lepény.
2023. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha tutit akarsz akkor: jégkrém! Persze csak ha meg tudod most valahol venni és van rendes hűtőtáskád, vagy a grillezés közelében van valami és gyorsan be tudják tenni a fagyra. Valami hideg esik olyankor a legjobban, mi sörrel szoktuk megoldani :-)
2023. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a jegkrem tenyleg jo otlet. megalltok egy jo faygizonal es ilyen huto dobozban visztek par litert. persze csak ha naluk otthon vagytok es befer a fagyasztojukba.


azonkivul ha az draga lenne (mert tudom elegge borsos a fagyi ara ilyen mennyisegben) tepsis süti? malna, cseresznye pl bele. egyszeru gyorsan megvan nem ragad nem jönnek ugy ra a darazsak

2023. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 harebell ***** válasza:
92%
Kevert tésztás sütik, pl bögrés meggyes, muffinok jól bírják a meleget és a szállítást is, vagy rétes is jó lehet. De grillezés után melegben szerintem is a fagyi és gyümölcs a legjobb, ha megoldható.
2023. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Csak lesz ott egy hűvös szoba azért, és ha gyorsan elfogy, akkor nem érdekes a hűtés. Ha a napon szikkad, az már régen rossz.



Én valami nyáriasban gondolkoznék, és inkább savanyú-édesben, mert az segít megemészteni a nehéz húsokat.



A fagyi az alap, pl eper, málna, narancs, citrom sherbet szerintem jó választás.


Nyárias idény gyümölcsből egy könnyed pavlova vagy meringue fészek? Cukros, de a bele töltött savanykásabb gyümölcs pl eper, ribizli, málna jól kiegyensúlyozza.



Szerintem egy key lime pie is jó ötlet, jól behűtve. Lehet egy nagy, de mini kosárkákat is lehet csinálni, amiket pár falat csak megenni.


Vagy ha a barbecue jelleget szeretnéd hozni, akkor csinálhatsz gyümölcs kebabot csoki mázzal.

Epret, narancs darabokat, ananász befőttet, pillecukrot egy ilyen hegyes bambusz pálcikára felszúrsz, és csorgatsz, rá egy kis olvasztott csokit.

Gondolom bambusz nyárs már amúgy is van, hiszen ha zöldséget grilleztek, erre megy a paprika, a gomba, a hagyma, szóval pár édeset összerakni igazán nem teher.



Egy jól behűtött gyümölcs saláta is jó lehet. Ha felnőtt a vendégkör, én egy kis Aperolt is tennék bele 😉

2023. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
*gyümölcs kebab alatt a nem grillezett verziót értem, csak egy csoki vagy karamella csorgatás, és kész. Esetleg a pillecukrot pirítani ha van erre eszköz.
2023. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi az ötleteket!!!

Végül fagyit fogunk vinni, és a házigazdák csinálnak süteményt mi meg pogácsát viszünk, túróst sütöttem.

2023. máj. 29. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem jól sikerült. Jó étvágyat 😊
2023. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!