Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bepanirozott rantott sajt...

Bepanirozott rantott sajt fagyaszthato?

Figyelt kérdés

Ha bepanirozom a rantani valo sajtot, majd egy talcan a fagyoba teszem, utana zacskoba, dobozba akkor az ugy működhet nem? Es akkor ha kell akkor csak elokapom es sutom?

Massal szoktam igy, de gondoltam rakerdezek?


Illetve petrezselyemes burgonya fagyaszthato? Vagy az inkabb off?



2023. jún. 7. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A panírozott sajt fagyasztható, az elkészített petrezselymes burgonya nem. Az szétfagy, nem lesz jó kiolvasztva.
2023. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán, elvégre a mirelit rántott sajtot is így veszed a bolt polcian.


A már megfőzött burgonya eléggé off, mert fagyasztás majd kiengedés után megváltozik a textúrája, kásás lesz. Inkább nyersen fagyaszd le a krumplit felvágva hasonlóan mint a mirelit hasábburgonyát.

2023. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rántott sajt eleve kapható fagyasztva!
2023. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
A rántott sajt teljesen jó úgy, ahogy írtad. Mindig úgy szoktam. Sütésnél a fagyott sajtot 150 fokos olajba teszem, így vált be legjobban, egyenletesen éri a hő.
2023. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést:)
2023. jún. 9. 00:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!