Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A lányaim imádják a krumplipür...

A lányaim imádják a krumplipürét, és úgy gondoltam, kipróbálok egy színes újítást. Mit szóltok hozzá, nem rontanám el?

Figyelt kérdés

Olyan uncsi, hogy mindig sárga a krumplipüré. Az jutott eszembe, hogy főzök hozzá egy kis reszelt répát, vagy spenótot, így narancssárga és zöld lesz. Csak azt nem tudom, nem rontaná-e el az ízt.

Ja, és nem babáknak való püréről van szó, nem olyan picik már a csajszik. Az egész család ebből enne - persze ha ehető lenne. :D


2010. okt. 17. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam néha ilyet, pl. ha sok zöldség megmarad a húslevesben, akkor másnak pürésítve repül pl. a krumplipürébe, persze ilyenkor már zöldségpürének hívjuk :=). A borsót érdemes elöbb szitán áttörni, hogy a héja ne kerüljön bele, egyébként pedig hajrá, finom lesz, akár egyfélét, akár sokfélét keversz össze a kurmplipürével!
2010. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
"...akkor másnak pürésítve..." természetesen másnap akart lenni :=)
2010. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
egyszer a vacsora csatában is volt mikor valaki sütő tököt kever össze krumplipürével
2010. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

Ételfesték?! Házikosztba???

Adalékot, állományjavítót, tartósítószert is javasolhatnátok ennyi erővel...


Kérdező, egyetlen jó tanács: anyu főztje úgy jó, ahogy van. Azért szeretik, mert úgy jó, ahogy van. Minden újítás, kísérletezgetés fölösleges, mert úgy szeretik, ahogy csinálod. Ha nem lenne tökéletes, nem imádnák.

Magadat akarod szórakoztatni, vagy őket? Mert őket felesleges.

2010. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jelentem, nagy sikert aratott a narancssárga krumplipüré! Mondtam, hogy ennének-e zöldet is, és egyöntetű igen volt a válasz. :D
2010. okt. 17. 17:32
 16/17 anonim ***** válasza:
ételfesték, így akár lilát is készíthetsz! :)
2010. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ízlett nekik :)
2010. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!