Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért nem tudok pitét sütni?...

Miért nem tudok pitét sütni? Többször próbálkoztam mostanában pitét, citromos pitét akartam sütni. Mindent a recept szerint csináltam, de a tésztám olyan kemény lett, hogy nem jött ki a formából.

Figyelt kérdés
Hasznos ötleteket és recepteket szeretnék kérni. Köszönöm!!
2010. nov. 15. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

menj fel az oldalra. én onnan szoktam receptezni.

lehet hogy nagyon megsütötted a tésztát, tudom hogy ez nem puhít rajta, de szépen kend ki ha esetleg eddig nem tetted volna.


[link]

2010. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Muti a receptet.
2010. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ez az a recept, amivel eddig próbálkoztam:

[link] Köszönöm, hogy segítetek, mert mindenféleképpen rá szeretnék jönni a titokra és finomat sütni :)

2010. nov. 16. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a recept nem pitének való, hanem aprósütinek, keksznek ilyesmi.Ha kicsi formákat szaggatsz akkor finom omlós lesz, ilyen nagy darabban mint egy pite alja kemény marad és max törni fog, vágni nem lehet.

[link]

ez pl bevált nekem. Jó a recept.

2010. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem a hétvégén kipróbálom :)
2010. nov. 17. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!