Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejberizst milyen aranyokkal...

Tejberizst milyen aranyokkal foztok?

Figyelt kérdés
Pl. egy pohar rizshez mennyi tejet ontsek, hogy jo szaftos legyen a tejberizs amire megfo?
2009. jan. 13. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 liter tejhez 2 dl rizst használok, mondjuk én kicsit keményebben szeretem, ha szaftosan akarod, akkor egy kicsit kevesebb kell.
2009. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
20 dkg rizs és 8 dl tej, ha gondolod kis tejszínt is rakhatsz bele
2009. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
èn is 1 L tejhez 2 dl rizst adok és nekem elég híg lesz, de nem adok hozzá cukrot meg semmit. mikor megfött akkor egy tojást kikeverek cukorral és fahéjjal és ezt hozzá keverem a megfött rizshez, ez egyböl össze huzza pudingosnak egy kicsit az egészet. nyami nyami.
2009. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi!
2009. jan. 13. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 1 liter tejhez 8 evőkanál rizst teszek, ez sűrű lesz, a végén szoktam kis tejet még hozzáönteni ha hígabbra vágyom.
2009. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy én egy ideje sütőben csinálom (úgy olvastam én is a Mindmegettén). Így sokkal egyszerűbb, nem kell kevergetni sem, ízre meg ugyanolyan.
2009. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!