Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Franciasaláta meddig áll a...

Franciasaláta meddig áll a hűtőben?

Figyelt kérdés
ma szeretném elkészíteni, jó lesz még szombat. vasárnap? Nem rakok bele tojást, csak bolti majonézt aminek a szav ideje még több hónap:S
2010. dec. 30. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szombat, vasárnapig még talán jó lesz ha lefeded valamivel a hűtőben de tovább nem rakd el, mert megromlik.

Apám szakács és ő mondja mindig, hogy gombás és majonézes kajákkal nagyon vigyázni kell.

2010. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szombat még oké.DE amugy attol h majonéz eláll sokáig van benne más romlando is,pl: a tejföl:) (szintén szakács:)
2010. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 24-én pénteken csináltam franciasalátát. Vasárnap még ettünk belőle, nem volt semmi baja. Mivel jó nagy adagot csináltam, ezért még hétfőn is volt belőle egy kicsi. Én már nem mertem enni belőle, mert terhes vagyok, de a férjem evett belőle és azt mondta jó volt még. Mondjuk a mi hűtőnk nagyon hűt és lefedve, lezárva tettem be. Ha ma megcsinálod, az simán jó még szombaton, vasárnap már csak vigyázva egyetek belőle.
2010. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!