Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran rendeltek...

Milyen gyakran rendeltek ételt vagy esztek étteremben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem elég fura, hogy mindenkinek van ideje mindennap főzni.

Mi [vagy legalább én] legalább 4x-5x rendelünk kaját egy héten, mert nincs idő főzni...


Komolyan, ti ennyire ráértek? :D


2011. jan. 6. 14:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon ritkán eszek étteremben.. Csak akkor ha valami nagy esemény van.. például : ballagás vagy valami!

Rendelni meg nem is szoktam . Csak amikor a barátnőmnél vagyok akkor szoktunk rendelni pizzát.. amúgy meg nem

2011. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem rendelgetünk,meg járunk étterembe,nincs rá keretünk.A főzés kevesebb pénzből kijön.Ha nem érsz rá,dobj össze valami gyors kaját,pl Uncle beans,megvan fél óra alatt,vagy tejberizs,tejbegríz,császármorzsa,stb...
2011. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Életemben 2-szer voltam étteremben!

Rendelni ebben a tök faluban?? haha

Nem, nem érek rá. Éjszaka vagy hajnalban főzök, általában 2 napra előre!

Neked meg ennyi felesleges pénzed van???

2011. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"ma 14:45"

Nem, nincs felesleges pénzem, de nem sokkal kerül többe az éttermi kaja, mintha itthon főznék.

2011. jan. 6. 14:49
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
nektek meg ennyi pénzetek van?
2011. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem sokkal kerül többe? Na ne röhögtess már!Pláne heti 4x-5x???!!!
2011. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
pfff...bocs, hogy kérdeztem valamit teljesen normálisan. Rendesen [és a KÉRDÉSRE] válaszolni nem lehet?
2011. jan. 6. 14:58
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Sosem rendeltem még, de azt is meg tudnám számolni 1 kezemen, életemben hányszor ettem étteremben.Ebben a kis faluban, ahol lakom, sajnos elég sok pénzért hoznák ki a kaját, olcsóbban kijön, ha főzök, ja és mellesleg étterem sincs a közelben.

Mikor haza jövök munka után, 4-5 órakor hozzá kezdek főzni, jó nagy adagot, hogy vagy 2 napig ne kelljen.Nem igazán vesz el az időmből, legfeljebb otthon nem ülök számítógép meg tv-előtt.A családnak enni kell, minden nap, és még a takarításról nem is beszéltem, ami szintén munka után vár rám.

2011. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem rendelek ételt, és még soha nem ettünk étteremben. A pizzát is saját magam sütöm. Nem főzök minden nap, mert nem érek rá. De egyszerre nagyobb mennyiséget szoktam készíteni mindenből, és amit csak lehet, lefagyasztok. Van, hogy 4-5 féle főttétel is van a mélyhűtőben, így aznap, amikor épp nem jut időm főzni, csak előkapunk valamit a fagyóból.
2011. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem rendelünk kaját.

Étterembe csak akkor megyünk, ha nyaralni megyünk.

2011. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!