Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen vacsorát készítsek...

Milyen vacsorát készítsek Valentín napra?

Figyelt kérdés

Jövő héten ünnepeljük párommal a Valentín napot, és tanácstalan vagyok, hogy mit főzzek neki. Valami finomra gondolok, persze nem olyanra, amit órákig tart elkészíteni.

Ki mit csinál ilyenkor a párjának? És egyéb ötletek a vacsorához? :)


2011. febr. 14. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én ma csinalok ,gulyas levest,rántott hust(de burgonya tésztában kisütve)krumlipürével.
2011. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%

Én javasolnám, hogy menjetek el valamilyen egzotikus étterembe. Ha szeretitek a különleges ételeket, akkor nagyon nagy a választék, és az sem olcsóbb, ha otthon főzöl.

Ha mégis csak azt szeretnéd, akkor én valami olyat készítenék, ami nem hétköznapi. Nézz szét a neten, tuti találsz valami jó receptet.

Kiindulási alapnak kiváló a csirkemell, amit mondjuk helyettesíthetsz jércével. Ugyanolyan, de mégis olcsóbb.

Ehhez számtalan köretet találhatsz, ami nagyon egyedi.

Nekem van egy földimogyoró-curry öntetes, indiai csirkemell receptem. Isteni finom, csak nyilván ehhez szeretni kell a curryit és a mogyoróvajat.

Ezek az ételek könnyen elkészíthetőek.

Írd be a keresőbe valami olyan hozzávalónak a nevét, amit mind a ketten szerettek, és biztos vagyok benne, hogy egy csomó ötletes receptet találsz majd.

Mindenképpen vegyél egy üveg pezsgőt vagy bort! :D

2011. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Miért más napokon mit szoktál főzni? Mert ez is csak egy sima hétköznap - legalábbis Magyar országon. Nyugat majmolás!!!!!!!!!
2011. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
legyen majmolas vagy sem,engem is érdekel a valentin nap.ha mar van gyereknap,meg anyak napja....a többit nem irom.. akkor miert nem lehet ez a nap is más!!es igen is en is vacsorával varom a férjemet haza a munkábol,nem hétköznapi kajával!!
2011. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pl. lepd meg ezzel a gyors szüflével!


[link]

2011. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Főzz neki Szarvasszív-pörköltet, ha már valentinnap X)

Amúgy egyetértek az előttem szólóval, ostoba majmolás az egész, de hát már minden baromságot átveszünk..

Vagy egy évben egyetlen naopn vagy csak képes odafigyelni a párodra és kedveskedni neki?

2011. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de ez a nyugat majmolás szerintem hülyeség. Attól, hogy kitalálták, hogy szerelmesek ünnepe is legyen, és ezt átvettük, az nem majmolás.

Ők meg tőlünk vették át a fehérneműt... Igen, mi hoztuk keletről nyugatra a fehérneműt, sőt még a mosdás is keletről származik. Ennyi erővel akkor minden nyugati ország, aki bugyit és melltartót hord, istenbocsá megfürdik, az minket majmol.

Feltettem egy egyszerű kérdést, és alig néhányan válaszoltak rá normálisan. (Aki jót írt, annak köszönöm)

De elegem van abból hogy mindenki meggyanusít mindekit azzat hogy majmoljuk egymást... Magánügy.


És mi ez a kérdés hogy csak most tudok rá odafigyelni? Ha sose figyelnék rá oda akkor szerinted egy ilyen majmolós ünnepen miért akarnék neki egy jó vacsorát elkészíteni és azt, hogy jól érezze magát? Ennyit erről...

2011. febr. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!