Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak kb.6 nagyon...

Mit csináljak kb.6 nagyon érett banánnal?

Figyelt kérdés
Turmixot nem szeretnék.
2009. febr. 17. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Vagy edd meg vagy hajítsd ki.
2009. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na az ilyenek tartsák meg a véleményüket!
2009. febr. 17. 15:10
 3/22 anonim válasza:
82%
Panírozd be, és süsd ki forró olajban.Magniciqe:)
2009. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem vagy kíváncsi az "ilyenek" véleményére, szerintem írdd oda, hogy mit nem akarsz hallani. (nézek nagyokat, micsoda stílusban írnak/gondolkodnak egyes kérdezők. ) Az első válaszoló időt szakított RÁD a szabadidejéből, hogy válaszoljon a kérdésedre, kicsit mélyedj el magadban. (aztán pontozz le! :D ) ili
2009. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem kell elmélyednem.Nem vagyok egy bunkó ember,de az nyilván eszembe jutna nekem is,hogy dobjam ki vagy egyem meg.Szerintem teljesen evidens,hogy nem erre vagyok kíváncsi.Ezáltal a válasz kicsit gúnyosnak tűnik.

És ha nem a feltett kérdésre írsz választ,akkor neked sem kéne írni,mert az egyéb vélemények nem érdekelnek.

2009. febr. 17. 15:39
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Pedig megfogadhatnád a tanácsot! :) ili
2009. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Rossz az aki rosszra gondol - tartja a közmondás. A válaszban csipetnyi gúny sincs.

Személy szerint imádom az túlérett banánt de természetesen van egy pont ahonnan már nem eszem meg azt sem. A banánból készült egzotikus ételek sem a kedvenceim, tehát a válasz a lehető legegyszerűbb és kézenfekőbb volt tekintve, hogy nem ismerek olyan embereket akik a túlérett banánt dekorációs célokból megtartják. Más célokból sem és lehet ezt akár a szegénységi bizonítványomnak is tekinteni. Innen adódott, hogy vagy a kukában végzi vagy Te, esetleg más megeszi bármilyen formában.

Köszi a lepontozást,

első válaszoló

2009. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam a kerdesedet, mindjart a turmix jutott az eszembe, ezenkivul nem sok mindent lehet csinalni az erett banannal. Hiszen kidobni nem akarod, megenni nem akarod, turmixot nem akarod, akkor?

Esetleg valamilyen sutemenybe susd meg, remelem erre nem az a valaszod, hogy NEM!

2009. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát ezesetben sajnálom,de én valami sütire vagy olyasmire gondoltam.Nekem is eszembe jutott,hogy meg lehetne enni-hiszen arra való-, de én nem szeretem a túlérett banánt, kidobni meg kicsit sajnálom.
2009. febr. 17. 16:48
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Egy kevert süteménybe simán beleteheted ! Ha van kedved csinálj banános muffint . Receptet biztos találsz ha beírod a keresőbe .
2009. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!