Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány gramm zabpelyhet szoktato...

Hány gramm zabpelyhet szoktatok enni reggel, mennyi tejjel készítitek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Jézusom,nem tök mindegy? a zabpehelyből szerintem ha egy kilót megeszel,az se látszik az alakodon...amúgy egy müzlistálkát rakok tele, és azt öntöm fel egy kevés tejjel,nem sokkal,mert annyira nem szeretem a tejet...

16/l

2011. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
reggelente pont nem a méricskéléssel vok elfoglalva. amennyi épp jólesik,annyit.
2011. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
nem olyan sz*r az életem hogy ilyenekkel problémázzak :D érzésre zuttyantom a tányérba a zabpelyhet. és annyi tej hogy befedje
2011. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Kb 50 gramm, kb 2 deci tejjel, zabkásának elkészítve, friss és aszalt gyümölccsel, fahéjjal.
2011. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért van ez az oldal hogy kérdezzünk nem?? minek belekötni?


Én önmagában nem nagyon szeretem a zabpelyhet,inkább műzliben eszem. Ha önmagában,akkor is lekvárral:)


Önmagában egy kis tálka fele olyan 50-100 gramm kb. talán közelebb az 50-hez.


Műzliben viszont akár 2 tálkával is megeszek olykor:)

2011. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!