Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukámnak szeretnék a szülina...

Anyukámnak szeretnék a szülinapjára tortát sütni. Milyen könnyen elkészithető, de finom torta recepteket tudtok? Vagy mit szóltok a pezsgőkrémes tortához?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:37
 1/8 kyruring válasza:

Szia.

Szerintem nagyon jó ötlet a pezsgőkrémes torta, feltéve, hogy van otthon pezsgő, vagy ha nincs már elmúltál 18, hogy vehess. Nem kell túlgondolni az ilyen sütiket. Én is szoktam anyumnak sütni és a legkisebb tortának ugyanúgy örülnek, mint egy 5csillagosnak. Szerintem valamilyen piskótát kellene csinálnod, és csak egyszerűen beletölteni valamit. Pl.: csoki, vagy vaníliakrémet. gyümölcsöket beletenni, vagy akár pudingot.:D Csak mondtam valamit, nem muszáj megfogadni a tanácsomat.

2011. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
énis valami egyszerű piskótás tortára gondoltam. hát van báttyám, vagy apukám mamám akárki megtudja venni. énmeg megsütöm.
2011. márc. 25. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! jó ötlet a pezsgőtorta, de írok pár fincsi sütit:


-Joghurt torta

-Sajttorta

2011. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziia:D Az előttem lévők is nagyon jók, de én még ajánlok párat.

Én mindig Sacher-tortát sütök, azt imádja a nép:)) Nem is nehéz szerintem, csak figyelmesnek kell lenni. Íme egy recept képekkel: [link]

Ezzel az a baj, hogy elég borsos ára van.

Szerintem ez sem bonyolult, és szintén jól néz ki:

[link]


Na, ennél egyszerűbb meg nincs is, még sütni sem kell, és szintén nagyon finom:

[link]

Meg tudod csinálni tortaformában is, és akkor torta:D

Ez is ez a kategória, nagynéném csinált ilyent, szintén isteni volt:

[link]

Ez szintén egy nagyon banális, de annál finomabb süti:

[link]

2011. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a tesómnak ezt fogom sütni:

[link]

csak én nem babapiskótával díszítem körbe,hanem tejszínhabbal és a tetején csokireszelékkel!

2011. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:59-es vagyok


Ja és könnyű,finom és szemet gyönyörködtető,főleg mikor felvágod és 3 szép színe van :)

2011. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jhajh. hát köszönöm széépen. nagyon jo ötleteitek vannak. : ) télleg köszönöm, és ha tudtok még valamit én várom. : )
2011. márc. 26. 09:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinálj vakondtúrás-tortát! Ez nagyon egyszerű. :) Vagy madártej-tortát, ez bonyolultabb. Mindkettő irtó finom!
2011. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!