Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet budapesten aszalt,...

Hol lehet budapesten aszalt, szárított paradicsomot venni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A paradicsomot nem lehet se aszalni se szárítani.Mit gondols mégis miért paradicsomlét és sűrített paradicsomot gyártanak?
2011. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első, inkább nézz utána,mielőtt beszólsz. Lehet szárítani és nagyon finom! :)


Olajban eltett szárított paradicsomot normál élelmiszerboltokban is szoktam látni, a "natur" változatot pedig bioboltban.

2011. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb a Lehel piacon láttam.
2011. ápr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kedves első, és az aszalt szilva? olyat se láttál? pedig létezik szilvalé és szilvakompot is. az aszalt paradicsom az olasz konyha nagy hagyományokkal rendelkező étele, kenyérbe, ciabattába, salátába, tésztákra, felsorolni is nehéz, mennyi helyre használják. én most spec. egy rozmaringos, olajbogyós, aszalt paradicsomos kenyeret szeretnék sütni, de sem a spárban, sem a környező boltokban, sem a Lehel csarnokban nem találtam. javaslom, próbáld ki, ha időd engedi.

a többieknek nagyon köszönöm a segítséget, most hallottam egy tuti tippet: nagycsarnok a fővám téren:)

2011. ápr. 1. 11:01
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy: [link]
2011. ápr. 1. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Üveges változat Metróban is van többféle.
2011. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok..

Valóban sokfele szoktam látni, még egyszerű CBA boltban is, de ahol ma láttam, ott van többféle:

Erzsébet körúton, épp a Corinthia Grand Hotel Royallal szemben van egy keleti csemegés.


Van "száraz", és olajban tartósított szárított paradicsom is, többféle kiszerelésben (még többkilós csomag is van :)).

Mindkétfélét lehet kimérve is vásárolni.

2011. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, mindenképp megnézem!
2011. ápr. 6. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!