Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha magozott meggy befőttet...

Ha magozott meggy befőttet veszel sütinek, elhiszed, hogy nincs benne mag, vagy átnézed az egészet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van benne úgyis 2-3db mindig, de egyszer magozatlan volt ráírva az üvegre, de benne meg magozott volt XD
2011. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy akad az üvegben 1-2 mag is. Nem szoktam átnézni, de én még csak szószhoz használtam bolti üvegest, abból pedig mikor turmixolom, kiválik a mag.
2011. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

megnyomkodom mind a biztonság kedvéért


voltam már jóhiszemű,le is tört egy darabka a fogamból...

2011. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én átnéztem, biztos ami biztos. Nem volt benne mag egy sem.
2011. ápr. 3. 11:37
 5/12 anonim ***** válasza:
szoktak érni meglepetések, de nem szoktam átnézni :D
2011. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
1-2 ált. van bennük, de én úgy vagyok vele, hogy nézze át a rossz nyavalya. Annyi elfér benne, mindenki kiírja, ha véletlenül talál a sütijében vagy akármijében egy magot. Ha meg nem tetszik neki, akkor nézegesse át legközelebb ő.
2011. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
A meggyet csak Feketeerdő tortához, vagy ilyen szórós sütibe szoktam venni, és ugye azokba egyesével, kézzel rakosgatom, egy picit erősebben fogom meg, mint általában, és érzem, hogy van-e benne mag. Gyerekek is esznek a sütiből, és nem csak miattuk, hanem ami fogaink miatt is átnézem. ennyi plusz időt megér.
2011. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam befőttet venni, sajátból dolgozom. De ha boltit vennék, rutinból használnám, és nem nézném át szemenként...pedig volt már ilyen miatt fogászati élményem is :)
2011. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jobb ha átnézed.
2011. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én átnézem mindig!
2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!