Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap este kivettem a...

Vasárnap este kivettem a fagyóból a csirkemellet és feltettem a hűtőbe. Azt ma már meg kell csinálnom, nem várhat holnap estig, mert megromolhat, ugye? Igazából másnapra viszem a melóhelyre ebédre.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyhatod holnapig, a hűtőben semmi baja sem lesz.
2011. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
En ma biztosan felhasznàlnàm, mert àllottizû lesz.
2011. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha le van fóliázva, nyugodtan hagyhatod.
2011. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy a lejárati időhöz képest, mikor fagyasztottad le (már ha boltit vettél, és nem te vágtad).

Ha frissen fagyasztottad, vágás után, akkor ki kellene bírnia, ha viszont bolti, akkor én nem kockáztatnám.

Nem tudom mit szánsz belőle, de ha felkockázod és lesütöd (később készítesz mellé szószt, öntetet), akkor az már tovább is eláll.


Üdv!

2011. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt ma fel kell használni, már tegnap kellett volna.

Egyszer a boltban olvasztják ki te lefagyasztottad, majd te is megint kiolvasztottad..szerinted?

2011. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ma elősütném, és holnap befejezném. biztos, ami biztos, kár lenne, ha holnapra esetleg nyersen megnyálkásodna.
2011. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ej-ej, a csirkemell gyorsan romlik, ha kiengedett fel kell használni. Miféle szakács az olyan, aki elősüti, aztán másnap meg tovább, ebből csak cipőtalp lesz.
2011. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És miféle válaszoló az, aki áprilisi kérdésre októben végén válaszol??
2011. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!