Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy üveg gombám, csirkemel...

Van egy üveg gombám, csirkemellem, fűszerek. Mit lehet ezekből kihozni?

Figyelt kérdés

Nincs ötletem, lehetne akár sütni, főzni is őket. Köret mi legyen hozzá?:) Tepsis változatokra is kíváncsi vagyok! Esetleg mondhattok hozzá más hozzávalókat is, de a fent leírtak maradjanak meg:)

Köszönöm szépen!


2011. ápr. 20. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Krumplit nyersen lekarikázod,tepsi aljára rakod,utána karikára vágott hagyma,majd a csirkemell szeletkék,gomba,majd végül megint a krumpli.Tetejére mehet tejföl de finom anélkül is.Rá az alufólia,mjd amikor már félig puha,leveszed a fóliát,és pirosra sütöd.Nagyon finom,Én sokszor szoktam készíteni.Hagymát ne sajnáld,ez az étel nagyon kívánja a sok hagymát,úgy lesz igazán jó.

Jó étvágyat kívánok hozzá!

2011. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sült csirkemell, gombaszósszal, krumplipürével.
2011. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek! Mind a kettőt kipróbálom:):)
2011. ápr. 20. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Csirkemelles-gombás-tejszínes rakott tészta mondjuk.

Tésztát megfőzöd leterítesz a tepsibe egy réteget, aztán rá a csirkés gombás ragu, megint egy kis tészta, tetejére maradék ragu, rá egy kis reszelt sajt. Sütőben rápirítod a sajtot, lehet is tolni befelé.

24f

2011. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha van otthon szójaszószod, akkor főzz kínai levest!

vagy szintén kínai: a csirkemelleket felcsíkozod, sörtésztában kisütöd a csíkokat, szezámmagos kecsapos kicsit cukros szutyiban megpörgeted egy serpenyőben,gombás rizzsel tálalod.

2011. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szálára vágot vöröshagymát dinsztelj meg, tedd hozzá a csíkokra vágott csirkemellett, sót, borsot, akármilyen sülthús-fűszerkeveréket, pici vízzel födő alatt kezdd el párolni. Ha nyersen fagyasztott zöldborsód van, kb. akkor tedd hozzá, hogy egyszerre puhuljon meg és aztán a gombát. Ha a borsót nem kell főzni, akkor mehet a gombával együtt, amikor a hús puha. Ha még egy kis csirkemáj is akad, az is mehet bele.

Van amikor az előre elkészített, kockára vágott sültkrumplit is belekeverem a legvégén, van hogy párolt, főtt rizst készítek mellé.

2011. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!