Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyümölcstorta más módon?

Gyümölcstorta más módon?

Figyelt kérdés
Gyümölcstortát szeretnék készíteni,de nem azt a pudingos-gyümölcsös fajtát,azt már unjuk.Puding nélkül hogy készíthetnék finom gyümölcstortát?
2011. ápr. 23. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Túróval. Lazíthatod egy kis tejszínhabbal, keverhetsz bele is gyümölcsöt, a tetejét pedig "hagyományosan" gyümölccsel, tortazselével.
2011. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én kixsit egyedien csinálom :)

veszek 1 zakcsó fagyiport az iz mind1 :) megcsinálom bele a gyümölcs stb ezt nem részletezem... aztán be a fagyóba :) másnap kész a gyümölcsös fagyitorta :) nyáron isteni :))

2011. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Mindkettő nagyon tetszik!
2011. ápr. 23. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vaníliapudinggal keverem össze a túrót és úgy lesz túrókrém.


Vagy ha rendes gyümölcstortalapot sütök, akkor annak van pereme, és akkor hígabb is lehet a krém, akkor úgy készítem a túrót, mint a palacsintába szokás.


Gyümölcs pedig ízlés szerint.

2011. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
túró, mascarpone
2011. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Körösztanyám a 3 gyerek és a rengeteg tanítvány ("uzsonnaidősök") mellett nem sokat vacakolt. Vett a boltban kész piskótalapot (kerek, tányérszerűt), telerakta eperrel, málnával, apróra vágott almával, körtével, kis mandarinnal, egressel, főtt rebarbarával, szóval ami éppen volt, azzal, amíg csak föl nem púposodott, na, akkor rárakott félliter tejszínből vert habot. Ha nem volt elég, 20 perc alatt csinált még egyet.
2011. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!