Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olcsó ételeket szoktato...

Milyen olcsó ételeket szoktatok készíteni? Receptet is írjatok!

Figyelt kérdés
Nézelődtem a neten és találtam pár jót, de hátha olyat írtok, amivel még nem találkoztam.
2011. máj. 23. 20:22
 1/10 Réti bubuzér ***** válasza:
18%
Vajas kenyér. Vágj egy szelet kenyeret, majd kend meg vajjal. Kevés só, és már fogyasztható is. Bolondítható paradicsommal, paprikával, esetleg snidlinggel is.
2011. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Tükörtojás: Végy egy lapos serpenyőt. Ha mocskos, akkor előtte mosd el. Csavard fel a gázt. Önts bele kevés olajat (napraforgó, olíva). Majd üssél bele tetszés szerint egy vagy több tojást. Süsd meg. Tetszés szerint ízesítsd (só, bors, vegeta, koriander, pirospaprika stb.).
2011. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Főtt virsli: Végy egy lábost, engedd fel vízzel. Tedd fel a tűzhelyre és kezdd forralni a vizet. Mikor felforrt a víz tedd bele a virslit/virsliket. Három perc múlva vedd ki. Kenyérrel és ketchuppel/mustárral fogyaszthatod. Jó étvágyat!
2011. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nektek nincs ilyen problémátok, de ettől még nem értem, miért kell abszolút haszontalan válaszokat írni.
2011. máj. 24. 08:17
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Főzelékek, lucskos káposzta, levesek.
2011. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

gombapörkölt, tojáspörkölt, borsópörkölt tésztával, vagy rizzsel,tarhonyával, ha kedvem van hozzá nokedlivel.

rakottkrumpli, krumplistészta, paprikáskrumpli, főzelékek minden mennyiségben.

én jobb minőségő lecsókolbászt is szoktam akár pörköltnek, akár recésre bevagdalva megsütni.

darálthús sem olyan vészesen drága és sokféleképpen használhatod. fasírt, rakott zöldségek, paradicsomos húsgombóc.

tojásosnokedli, ha egy kis hagymát dinsztelsz, rédobsz 22 deka vékonyra vágott gombát megpárolod, majd úgy rá a nokedlit és a tojást, isteni finom.

jó kis krumplileves, utána valamilyen édes tészta . túrús, diós stb.

raguleves is lehet már negyedkiló húsból is készíteni.

az akciós kg-os mirelit zöldségek nagyon jók.

2011. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
*20 deka gombára gondoltam:)
2011. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. :)
2011. máj. 24. 11:49
 9/10 anonim válasza:
nem kell ijenekkel foglalkoznod kedves kerdezo :):) en is olcso kajakat keresek :):)
2011. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

főzelékek szezonális zöldségekből.

körömpörkölt, lecsó

+darált húsból gyakorlatilag bármi. töltött káposzta töltött paprika fasírt, töltött fasírt

2011. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!