Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 8 szeletes tortaforma hány...

8 szeletes tortaforma hány centi átmérőjű?

Figyelt kérdés
és különben milyen tortaformák vannak és hány centi átmérőjüek és hány tojásból kell pitykótát csinálni hozzájuk?
2011. máj. 23. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tortaformák különböző átmérővel rendelkeznek, boltja válogatja, hogy milyet tudsz beszerezni, többfélét is érdemes venni, mert az ember ha egy naagyobb családi összejövetelre süt, nagyobb torta, vagy éppen több is kell. Hogy hány tojásból kell az adott formában piskótát sütni, arra vannak receptek a neten, általában egy 26 cm.-es tortához 4-5 tojás is kell. De ez attól is függ hány lapba vágod (2 v. 3) a piskótát. Én mindig laponként sütöm és így garantált a szép torta. Azt meg végképp nem tudom, hány centisnek kell lenni egy 8 szeletes tortának, mert hát lehet 2 cm.-es egy szelet, meg lehet 4-5 cm.-es is. Sütsz egy tortát, és elvágod nyolcba, - ez a legegyszerűbb.
2011. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pitykóta?

Te írásban is selypítessz?

:D

2011. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:24

ez most komoly...?

a kérdés továbbra is él

2011. máj. 23. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem 18 cm-es a 8 szeletes. Ehhez elég 3 tojás. Ha a fele lisztmennyiséget helyettesíted étkezési keményítővel, akkor tuti jó lesz az állaga.
2011. máj. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt a választ vártam :)
2011. máj. 24. 09:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tortakeretek közül lehet válogatni:

[link]

2011. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!