Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Este csináltam pudingos...

Este csináltam pudingos babapiskótás süteményt, de mégsem dermedt meg a pudingom, pedig mindent úgy csináltam ahogy oda le volt írva. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Úgy bánom., most kanállal kell majd kienni :(
2011. jún. 3. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy megnyaltad azt a kanalat, amivel keverted a pudingot, és tovább keverted.Ilyenkor nem dermed meg :(
2011. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Főzös pudingot használtál? Abból 1 zacsihoz 0,5 l tej kell, normál , krémes pudinghoz. De ha sütibe teszed "rakottan",akkor ajánlatos kevesebb tejből készíteni,mert akkor jobban dermed, remegősebb lesz. Kb 3,5-4 dl tej elegendő, több nem kell.


Üdv!

2011. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Hmm... én is szoktam nyalogatni a kanalat, mégis megdermed, ez egy baromság.

Szerintem túl sok tejjel csináltad. Ha sütibe megy, kevesebb tej kell, mintha simán pudingot főznél.

2011. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már rájöttem, nem gázon csináltam, hanem a mikróba melegítettem a tejet., azóta mióta van időm tök finom gyümölcstortákat készítek
2011. jún. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!