Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű, olcsó reggeli receptek?

Egyszerű, olcsó reggeli receptek?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom a hétvégi "bundáskenyér,tojásrántotta" ,reggeliket.Most olvastam egy lángos receptet,de abból már csak vacsora lesz.

Írnátok VALÓBAN OLCSÓ reggeli recepteket?


2011. jún. 19. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

pirítós kenyér lekvárral vagy akár sósan fokhagymával,az igazán olcsó kaja :) Virsli kenyérrel. De amúgy ha szereted lágytojás,tükörtojás az végülis nem tojásrántotta :)

Majd még írok ha eszembe jut :)


Végül mit reggeliztél ma? :)

2011. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi,jókat írtál,valóban,de megmondom őszíntén,már ezeket is unjuk. :))

Valami különlegesebbre gondoltam. Mint pl.a tócsni,vagy a lángos.Annyi minden van,régen biztos csináltak falun érdekes,finom,olcsó kajákat...

Nvetni fogysz,amig a párom átment élesztőért,BUNDÁS kenyeret csináltam...

Ezért írtam ide,mert ,már nem tudok kitalálni semmit...

Anyagilag mostanában szűkösen vagyunk,próbálnám minnél olcsóbban kihozni a finomat.

Ebédre zölborsós nokedlit csinálok,vacsira pedig lesz a lángos. Életem első lángosa... :)

Te mit főzöl?

2011. jún. 19. 10:54
 3/20 A kérdező kommentje:
ja,és a páromnak muszály tartalmasat enni,mert 2 méter,130 kg.... fizikai munkát végez. Egy lekváros piritós a fél fogára sem elég... :)))
2011. jún. 19. 10:56
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Én rántott csirkemellet csinálok petrezselymes krumplival! :) Ja értelek. Hát végülis ha a pirítós mellé sütnél még bacon szalonnát vagy csak kenyérrel debrecenit én nagyon szeretem és most akciós is a Sparban! :) És akkor már tartalmasabb :) Vagy pedig ami még olcsó az a palacsinta és gofri jó sok lekvárral csokiöntettel,tejszínhabbal,gyümölcsökkel és nagyon laktató,gyors,és olcsó :)


Még majd írok ha eszembe jut :)

2011. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Oké,köszike!

Vidéki nénikék válaszait is várnám!!! :)))

2011. jún. 19. 11:03
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! az én lángosomat sütöd? Ami szerintem a legolcsóbb és fincsi /hűtőben kelesztett és tejföl kell a tésztájába/!

Ami még olcsó és finom nálunk vacsi szokott lenni: Ismered a tölteléket /amit a pacsniba szoktak rakni?/ zsemle , tojás, petrezselyemzöldje, pirított hagyma, só. Na ebből kicsi lapos pogikat készítek és olajban kisütöm és tejföllel esszük. Ha nem kisütöttre vágyom akkor tepsibe nyomkodom és megsütöm. Nagyon fincsi :-)

2011. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen,igen ismerem !!!

Azt még tudod,hogy szoktam? Húslevesbe ! Beleteszem folpackba (beletekerem)és beleengedem a lobogó levesbe. Egyszerű töltelék. Akkor csinálok,ha marad sok kenyér,vagy zsemle.. Isteni!!!

A lángosom,1 kg liszt,5 deka élesztő, fél liter tej,1 tojás,pici tejföl,só. Most betettem a hűtőbe. Remélem oda kell!!! Azt írta recept szerint.

Köszi neked is a választ!

2011. jún. 19. 11:06
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

hot-dog (saját készitésű kiflibe sütve)

sült virsli

felmelegitett előző napi vacsi

2011. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
igen ez a lángos és úgy ismerem, hogy 2 hétig is elállna ha maradna :-)
2011. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A multkor gyrost csináltam,és a pitát én sütöttem hozzá..az is tök egyszerű,és olcsó. Ami megmaradt,foghagymás tejföllel elcsócsáltuk. Olyan ,mint a langalló.
2011. jún. 19. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!